Oriflame Haziran Alısverisim / Origuzellik


Herkese Merhaba,

Oriflame Haziran kataloğu yine yeni ürünlerle dolu. Ben de hem mevsime hem de ihtiyacıma uygun ürünleri seçerek az ve öz bir alışveriş yapmış oldum. 

Gelelim bu ay neleri deneyeceklerime.. Yaz günlerinde en büyük kurtarıcı kesinlikle roll-on ve deodorantlar. Daha önce farklı bir markanın krem deodorantını deneyip çok da memnun kalmamıştım. Oriflame'in bu ay ki  katalogunda görünce hemen denemek istedim. Kokusu çok hafif pudramsı. Şimdilik denemelerdeyim, ayrıntılı yazısı önümüzdeki günlerde buralarda olacaktır.

Gelelim selülit jeline. Bilyeli başlığı ile tamamen pratik olacağını düşündüğüm için sepetime ekledim. Kafein ve Lotus çiçeği yapraklarına ait içeriği ile selülitle savaşmada en büyük yardımcım olacaktır. Benim zaten öyle aman aman selülitim yok ama ince çizgileri şimdiden yok etmek tek derdim.Bu ayın benim için en güzel 2. yeniliği. Tüm cilt tiplerinin kullanabileceği yorgunluk karşıtı yüz bantları. Yüzünüzün ihtiyaç duyduğu her noktada kullanabiliyorsunuz. Deneyelim, görelim bakalım, nasıl etkisi ?


Makyajsız ve aksesuarsız tabi ki olamazdı. Crayon ruj kargo sıfırlama ürünü. Suda akmayan maskara ise deniz sezonunda favorim. Sizler için ayrıntılı yorumlayacağım. Ve küpeler sadece 5 TL.

Haziran kataloğunda Oriflame'e üye olup, alışveriş yapmak isterseniz Origuzellik ile görüşmeniz yeterli. 

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

1 Yorum