Splat Special - Sea Minerals Dis Macunu


Herkese Merhaba,

Splat ile tanıştığımdan bugüne tüm çeşitlerini denemeye çalışıyorum. Alışveriş yaparken sepetime eklemeyi ihmal etmiyorum. Başlık konumdan da anlaşılacağı üzere bugün de size farklı bir çeşidinden bahsedeceğim.

Splat Special Sea Minerals Diş Macunu, özellikle deniz severler için harika bir tercih. Rengi ve kokusu ile her fırçalama sonrası deniz ferahlığını hissediyorsunuz. Bu da pozitif enerji ile dolmanıza yardımcı oluyor.Deniz kaynaklı tuz mineralleri, kalsiyum hidroksiapatit ve sodyum monoflüorfosfat diş minesinin güçlendirilmesinde, Yosun ekstraktları - spirulina ve fukus diş eti sağlığının korunmasında, Polidon ve yuvarlak silis parlatma parçacıkları ise nazik bir şekilde diş beyazlatılmasında etkili olacak şekilde formüle edilmiş. Florür iyonları da içeren bu diş macunu dişleri diş çürümelerine karşı koruma görevini üstlenmekte.

İçindekilerin tüm yoğunluğuna rağmen diğer Splat diş macunları gibi bu da SLS / SLES, PEG, paraben, triklosan, klorheksidin, sakarin gibi maddeleri içermiyor. Ve hayvanlar üzerinde denenmiyor.Yapısı jel kıvamında ve yoğun. Gördüğünüz gibi fırçayı tepetaklak da yapsanız düşmüyor, akmıyor. Özellikle benim gibi sabahları diş fırçanızdan macunu illaki düşürüyorsanız tam sizlik (: Tadı rahatsız etmeyen türde naneli. Ağzın içi buram buram nane ferahlığı ile dolsa da yakmıyor. Köpürmesi de birazcık fazla ama yeşil köpükcük görüntüsüyle mutlu ediyor beni.

Benim sevdiğim bir diş macunu oldu özetle. Ferah bir nefes ve dişleri güçlendirici bir diş macunu arıyorsanız tavsiye ederim.

Ayrıca Splat ekibine Lerzan'ın etkinliğine verdikleri bu katkı için teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Lerzan'a da tabi ki bu ürünün bizlerle buluşmasını sağladığı için.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

2 Yorum