Cildinize serinletici etkiyi dogal minerallerle yasatın


Doğal minerallerin ferahlığını serinletici sprey ile yaşayın

Cildimiz en güzel kıyafetimiz. En güzel kıyafetimize de hak ettiği bakımı ve ilgiyi göstermeliyiz. Morfose Cosmetics’in cilt ve yüz bakımına özen gösterenler için doğal mineralli sularla geliştirdiği Ossion Serinletici Sprey, suyun verdiği doğallıkla tazelenmenin ve ferahlamanın ilk adımı oluyor.

Günümüzde bakımlı olmak, modadan öte bir zorunluluğa dönüştü. Bakımlı olmanın formülü ise sağlıklı ve parlak bir ciltten geçiyor. Morfose Cosmetics’in yüz bakımı yapmayı sevenler için doğal mineralli sularla özel olarak geliştirdiği Ossion Serinletici Sprey, yüzünüze minerallerin serinletici etkisini bırakıyor.

Doğal minerallerin yenileyici etkisini de uzun süre yaşayacağınız sprey, cildinizin ihtiyacı olan mineralleri karşılayarak ipeksi bir tazelik kazandırıyor.  

Soğuk duş etkisi yaratacak

Ferahlamak istenilen her an kullanılabilen serinletici sprey, doğal minerallerin de etkisiyle yaz aylarında soğuk bir duş etkisi yaratacak. Cilt pH’ı ile uyumlu sprey, suyun verdiği uzun süren nemin de etkisiyle yaz aylarında cildin kaybettiği nemin geri kazanılmasına yardımcı olacak.

Cilde canlı ve parlak bir görünüm 

Cildi derinlemesine nemlendirerek esneklik de veren sprey, mineral özlerinin olumlu etkisiyle yüzünüze parlak bir görünüm de sağlayacak. Alkol ve kimyasal içermeyen sprey doğadan aldığı saf mucizeyi yüzlerinize yansıtacak.

You May Also Like

0 Yorum