Ingiliz Dezenfektan Markası “Nuevo” Türkiye’de


Alkol içermeyen özel formülüyle, İngiltere’nin en çok tercih edilen dezenfektan markası Nuevo, Avrupa‘dan sonra Türkiye’de de satışa başladı. Gaiol Kimya’nın Ar-Ge merkezinde geliştirilen Nuevo, çevre ve yüzey dezenfektanları, el dezenfektanları, hayvan ve barınak dezenfektanlarından oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahip. Hastane, ameliyathane ve ambulans gibi, dezenfeksiyonu hayati önem taşıyan özel alanlarda sıklıkla tercih edilen Nuevo, koronavirüs ailesi, ebola, mers, influenza ve sars gibi birçok salgın hastalığın yayılımını önlemekte kullanılıyor.

Covid-19 salgını, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de dezenfektan kullanımını artırdı. Alkolsüz ve klorsuz formülüyle dezenfeksiyon işleminde yüksek oranda biyogüvenlik sağlayan Nuevo, alkol içeren ürünlere kıyasla daha güvenilir, hızlı ve etkin olması sebebiyle dikkat çekiyor. MGS Kimya güvencesiyle ithal edilen ünlü İngiliz markasının Türkiye’deki satışlarına Haziran ayında başlandı. Pegastril Nuevo ismiyle sitesinden online satılan ürünler, çevre ve yüzey dezenfektanları, el dezenfektanları, hayvan ve barınak dezenfektanlarından oluşuyor.Güvenilir, hızlı ve etkin özel formül 

Ölümcül hastalığa neden olan 48 zararlı bakterinin, 4 çeşit mantar, küf ve mayanın, koronavirüs ailesi başta olmak üzere 12 tip virüsün yok edilmesinde %99,9 oranda etkili olan Nuevo, su bazlı olması sebebiyle çevre dostu bir ürün. Antibakteriyel ve antialerjik Nuevo, sık kullanıma karşı da oldukça güvenli. Avrupa Biyosit Direktifi düzenlemelerine uygun olarak formüle edilen Nuevo, hayvansal ürün, VOC, peroksijen, zararlı kimyasallar, FDA kodlu yasaklı antibakteriyel maddeler de içermiyor. Formülündeki özel bileşimler sebebiyle hastane, ameliyathane, klinik ve ambulans gibi sıfır toleransa sahip özel alanlarda tercih edilen Pegastril Nuevo, su bazlı olması sebebiyle sık kullanımda dahi insan sağlığını tehdit etmiyor.

https://www.pegastrilnuevo.com/
#alkolsüzdezenfektankullanın

You May Also Like

1 Yorum

  1. Alkolsüz dezenfektanı ilk defa duyuyorum, aslında eller için çok iyi olacağı kesin ama ne kadar güvenilir yine de merak ediyor insan, değil mi? teşekkürler paylaştığın için Aslı'cım, araştıracağım :)

    YanıtlaSil