Oriflame Optimals Insta-cool Yorgunluk Karsıtı Çok Amaçlı Yüz Bantları / Origuzellik


Herkese Merhaba,

Haziran ayı Oriflame kataloğunda tanıştığım ve aşırı memnun kalıp, yeniden sipariş vermek için hazırlandığım bir üründen bahsetmek istiyorum size. 

Bu tip kısa sürede çözüm sunan ürünleri çok seviyorum. Yorgunluk karşıtı çok amaçlı yüz bantları adından da anlaşılacağı gibi cildinizin ihtiyaç duyduğunuz her noktasında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün.

Tüm cilt tiplerine uygun. Koyu halka, şişlik, ince çizgiler gibi cilt yorgunluğu belirtilerini kısa sürede gidermeye yardımcı olan, nemlendirici ve ferahlatıcı jel bantlar içeriyor. Cildi nemlendirmek, yatıştırmak, ferahlatmak; böylece de cildin daha sağlıklı, parlak ve genç bir görünüme kavuşmasını sağlamak için geliştirilen bu bantlar acil çözüm arayanlar için gerçekten etkili bir çözüm sunuyor.


Alın, göz altı, yanak ya da çene bölgesinde kullanılabilen bu bantları kullanmadan önce kısa süre buzdolabında bekletip etkisini daha da artırabiliyorsunuz.
Paketin içinden gördüğünüz gibi ekstra korumalı olarak çıkıyor. Ayrıca kalan sıvısını da cildinize yedirebilirsiniz.Ben özellikle göz altlarımda denemek istedim. Denediğim dönemde aşırı yorgundum ve migren ataklarımdan yeni kurtulmuştum. Haliyle göz altlarım artık hem koyu renkliydi hem de gittikçe çukurlaşmıştı. 

Haftada 3 kez uygulanabilen bir ürün. Dediğim gibi buzdolabında lütfen bekletin, inanılmaz rahatlatıyor. 

Ben çok sevdim ve yeni siparişimde mutlaka ekleyeceğim. Temmuz ayı Oriflame kataloğunda da yine geçen ay olduğu gibi 16.99 TL fiyatı. Oriflame'e üye olup, %30 indirimli almak isterseniz Origuzellik ile iletişime geçebilirsiniz. Önerdiklerim ve üye olanlar hiç pişman değil (:

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

0 Yorum