Oriflame Temmuz Alısverisim / Origuzellik


Herkese Merhaba,

Oriflame Temmuz Kataloğu alışverişimle geldim. Az, öz ama bir o kadar da mevsime uygun ürünler seçtim. Bunlardan hariç bir de Oriflame Wellness ürünlerinden Çilekli Toz İçecek aldım. Ama onu ayrı bir yazıda yorumlayacağım. Şu an deneme dönemindeyim (:



Yaz mevsiminde tropik esintiler taşıyan kokuları ayrı bir seviyorum. Sanki sürekli tatil, deniz havası veriyor bana. Friends World'de onlardan biri oldu benim için. bu ayın kataloğunun yenilerinden. Duş jeli ile birlikte alıp, bu güzelim kokunun daha da uzun sürmesini istedim.



Pure skin dual action face mask, 2 aşamalı bir maske. 1 numaralı ısıtıcı, 2 numaralı ise soğutucu etkili olduğundan bahsediyor. Aşırı merak ettiğim bir ürün. Hafta sonu denemek için sabırsızlanıyorum. Normalde kuru olan yüzüm maalesef yaz sıcakları ve nemi ile huy değiştirip karmadan yağlıya dönüyor. Umarım faydalı ve memnun kalacağım bir ürün olur da stoklarım (:




Ve gelelim bu ayın müthiş kargo sıfırlama ürününe. Mat likit formdaki bu ruj şeker pembesi kıvamında. Bronz ten ile çok güzel uyum sağlayacak güzellikte bir renk. Ya da beyaz tenli iseniz makyajınızı ortaya çıkaracak türden (:

Bu ay dediğim gibi az, öz ama nefis parçalar seçtim. Her ay olduğu gibi yine Oriflame alışverişimin baş kahramanı Origuzellik. Aranızda hala Oriflame'e üye olmayanlar varsa, çok şey kaçırıyor. Oriflame'in kalitesi günden güne artıyor benden söylemesi (;

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

2 Yorum

  1. Glossun rengi muhteşem ve tam senlik, güzel günlerde kullan Aslıcım :)

    YanıtlaSil
  2. Ya o parfüm ve duş jelinin ambalaj ve şişe tasarımları ne kadar güzelmiş, bayıldım! Kokusunu da merak ettim doğrusu. Rujun rengi ise nefis, "yaz" diye bağırıyor resmen, harika! Güle güle kullan hepsini Aslı'cım, çok sevgiler!

    YanıtlaSil