‘Zerdecal’ın Mucizevi Gücü Simdi Neutrogena Soothing Clear serisinde


Güzellik ve bakım dünyasını devrim yaratan yenilikler ile buluşturan Neutrogena’dan, sivilcelenmeye yatkın hassas ciltlerde bile kullanıma uygun antioksidan ve yatıştırıcı özelliği ile bilinen zerdeçal içeriği ile geliştirilen ilk* cilt bakım serisi “Soothing Clear”, tüketici ile buluşuyor.

Sağlık için onlarca faydası olduğu bilinen zerdeçal, doğal antioksidan özellikleri ile gerçek bir “altın baharat”. Son dönemlerde popüler olmuş olsa da değeri çok uzun yıllar önce keşfedilmiş. Mucizeleri ise sağlık ve lezzet için kullanımından çok daha fazlasını sunuyor.

Stresli cildi yatıştırma özelliği ile bilinen ve cilt bakımı için oldukça değerli bir yere sahip zerdeçal tozu antioksidan etkisiyle özellikle Hindistan ve Mısır’da kadınların güzellik rutinlerinin vazgeçilmezi oluyor. Doğal cilt bakım kürlerinin bir parçası haline gelen zerdeçal, sivilcelenmeye ve lekelenmeye eğilimli ciltler için ideal bakımı sunuyor. Temizleme ve eksfoliasyon/soyucu özellikleri ile de daha pürüzsüz bir cilt için doğal bir mucize yaratıyor.

Güzelliğiyle dillere destan olmuş Mısır Kraliçesi Kleopatra'nın pürüzsüz ve parlak bir cilt için yüz maskelerine eklettiği, Hint düğünlerinde parlaklık için suyla karıştırılıp gelin ve damadın yüzüne sürülen özellikleriyle bilinen zerdeçal, şimdi Neutrogena’da!

Değerli olanı keşfedin

Yüzyıllardır en değerli baharatlardan biri olarak kadınların güzellik sırlarının bir parçası olan zerdeçal şimdi Soothing Clear Serisi ile Neutrogena tarafından tüketicilerle buluşuyor. Bu mucize içeriğe formüllünde yer veren Neutrogena’dan ilk* cilt bakım serisi olan Soothing Clear, marka uzmanlığını zerdeçal mucizesi ile bir araya getiriyor.


Kuvvetli bir antioksidan olan ve yatıştırıcı etkiye sahip zerdeçal içeren seri sivilceye yatkın, hassas ciltlerde bile nazik cilt bakımı olanağı sunuyor.Seride cilt bakım rutininin her aşamasında zerdeçalın gücünü deneyimlemek isteyenler için Micellar Makyaj Temizleme Jeli, Yüz Temizleme Köpüğü, Yağsız Yüz Nemlendiricisi ve Yüz Bakım Spreyi bulunuyor.


Neutrogena® Soothing Clear Yüz Temizleme Köpüğü

Yağsız formülü cildi tamamen temizler, kalıntı bırakmaz. Nemini kaybetmiş, karma veya sivilcelenmeye yatkın hassas ciltler için uygundur.Stresli cildi nazikçe temizler ve yatıştırır. Mineral Yağ içermez.


Neutrogena® Soothing Clear Micellar Makyaj Temizleme Jeli

Cilt dostu zerdeçal özü ile zenginleştirilmiş Micellar Makyaj Temizleme Jeli, suya dayanıklı makyajı çıkarır.Nemini kaybetmiş, karma veya sivilcelenmeye yatkın hassas ciltler için uygun olan ürün, mineral yağ, silikon ve sülfat içermez. Gözenekleri tıkamayan makyaj temizleme jeli, yağsız formülü cildi tamamen temizler, kalıntı bırakmaz.


Neutrogena® Soothing Clear Yağsız Yüz Nemlendiricisi

Jel nemlendirici, hafif dokusuyla tüm cilt tiplerini nemlendirmek için idealdir. Yağsız, hafif jel formülü ile sivilcelenmeye yatkın ciltlerde kullanıma uygundur. Cildi anında nemlendirir, stresli cildi yatıştırır, besler, rahatlatır. Mineral yağ, silikon ve sülfat içermeyen nemlendirici yapışkan his ve leke bırakmaz, gözenekleri tıkamaz.


Neutrogena® Soothing Clear Yüz Bakım Spreyi

Cildin ihtiyaç duyduğu her an, nemlendirmeden önce veya sonra, tonik olarak da kullanılabilir. Nemini kaybetmiş, karma veya sivilcelenmeye yatkın hassas ciltler için uygundur. Mineral yağ, silikon ve sülfat içermeyen ürün, gözenekleri tıkamaz.Göz doktoru tarafından test edilmiştir.

*Neutrogena tarafından sunulan ilk zerdeçal içerikli cilt bakım ürünü serisidir.

You May Also Like

0 Yorum