Agustos Alisverisim - Avon, Farmasi, Madam10.com


Herkese Merhaba,

Eylül'ün ilk gününü Ağustos alışverişlerimle açayım. Alışveriş ve bitenler yazılarını düzenli yazanları alkışlıyorum. Uzun zamandır bekleyen bitenlerim ve bekletip, sonunda dayanamayıp kullandığım yenilerimin yazılarını bir türlü araya sıkıştıramadım. Umarım bundan sonra düzene girer.

Bu ay ilk defa alışveriş yaptığım bir mağaza oldu. O da Madam10.com. Tamamen tesadüfen girip baktığım sitelerinde inanılmaz güzel indirimler vardı ve tanışmama da bu vesile ile oldu. Uzun zamandır takip ettiğim ürünleri neredeyse yarı fiyatında görünce beklemenin alemi yoktu (: Şimdilerde hatta yeniden Eylül indirimleri başladı ihtiyaçlarınız varsa mutlaka gözden geçirmelisiniz.

Gelelim Farmasi alışverişime. Katalog alışverişleri bu dönem resmen kurtarıcımız oldu. Kendi adıma en son Şubat ayında bir avmde vakit geçirip, alışveriş yaptığımı belirtmek isterim. Bu tarih sonrası tek sosyal aktivitemiz markete ihtiyaç alışverişi için gitmek oldu. Çoğunlukla hep internet alışverişi.

Farmasi'ye üye olmak isterseniz bana ya da Hayriye Hanım'a yazabilirsiniz.

Hepsi ilk defa kullanacağım ürünler bu yüzden performanslarını merak ediyorum. Aqua kolonyanın kokusu efsane bu arada, aklınızda olsun (;

Avon alışverişim ise genel anlamda saç bakım ağırlıklı. saç tazeleyici sprey ve elektriklenme önleyici krem ilgimi çeken ürünler arasında. Ayrıca suya dayanıklı maskara tatil öncesi almak istediğim bir üründü. Saat ise sürpriz hediyesiydi. Bir de el temizleme jelinin sprey formu çıkmış, bence böylesi daha pratik.

Genel anlamda ihtiyaca yönelik bir alışveriş olduğunu söylemeliyim. arada ufak tefek kaçamaklar olsa da anlamsız bir alışveriş olmadı benim için. Darısı Eylül ayına.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;


You May Also Like

1 Yorum

  1. Ay o Avon saat ne kadar şıkmış, bayıldım! Ayrıca el jelinin sprey versiyonunun çıkması çok yerinde olmuş! Farmasi hindiba kahveyi ben de sevdim, bakalım düzenli tüketiyorum bu ara :) Güle güle kullan hepsini Aslı'cım, sevgiler!

    YanıtlaSil