Oriflame Eylül Alısverisim / Origuzellik


Herkese Merhaba,

Oriflame Eylül kataloğundan neler seçtim birlikte bakalım mı? Bu ay çoğu üründe indirim olmasına rağmen seçtiğim bir çok ürün stok dışı olmuştu maalesef, bende yine en merak ettiklerimi aldım.


Oriflame'in kendi bünyesinde bir çok serisi var. Bunlar hem cilt bakım hem de makyaj kategorileri için sınıflandırılmış. Mesela Fairness Essentials serisini uzun zamandır takipteydim. Az önce dediğim gibi bu ay bu seri şahane bir indirimle karşıma çıkınca temizleme köpüğü ve günlük yüz kremini almak istedim. Genelde temizleme ürünlerine ek olarak aynı serinin krem ya da toniğini eklemeyi seviyorum. Birlikte daha uyumlu çalışıyorlar bana göre. E ve B3 vitaminleri içermesi dikkatimi çekti. Detaylıca kullanıp, yorumlayacağım.


Uzun zamandır Oriflame kataloğundan renkli makyaj ürünü almamıştım. Ancak BB krem ve maskara oldukça avantajlı bir fiyata sahipti. Set için açık, orta ve koyu tenli gruplara hitap eden tonlardan oluşuyordu. Ben açık olanı seçtim ve tenime gayet iyi uydu diyebilirim. Zaten OnColour en sevdiğim serilerinden. 

Vücut losyonu bu ayın kargo sıfırlama ürünü. Kokusu yumuşacık ve rahatlatıcı.


Ve bu ayın benim için kilit parçası. Dudak maskesi ve arındırıcısı. Dilediğiniz şekilde kullanabileceğiniz mini mini en yeni ürünü Oriflame'in. Hafta sonu denemeye başladım ve bu aydan ilk olarak bunun yazısı sizlerle olacak.


Hepsinin de bana verdiği huzurlu görüntüye bayıldım. Sonbaharın resmi olarak ilk gününe yakışan çok da içime sinen bir alışveriş yazısını sizlerle paylaşmak istedim. Sizin de ilginizi çeken ürünler varsa ve Oriflame'e üye olup ihtiyaçlarınızı gidermek isterseniz adresimiz belli: Origuzellik.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

4 Yorum

  1. Lip Mask and Scrup çok ilgimi çekti :)

    YanıtlaSil
  2. Essential serisini ben de severek kullanmıştım. İşini yapan, güzel bir seridir :)

    YanıtlaSil