Ozonlabs - Bellatrix Bentonit Icerikli Günes Losyonu


Herkese Merhaba,

Geçtiğimiz günlerde elime ulaşan Ozonlabs Bellatrix Bentonit (beyaz volkanik kil) içerikli güneş losyonunu geldiği günden beri deniyorum. Bu yıl malum Covid-19 sayesinde ne tatil ne de doya doya güneş yüzü gördük. Yanlış anlaşılmasın Adana’da tabii ki güneşin alası var ancak bahsetmek istediğim stressiz & keyifli güneş ve güneşlenmeler (;


Ozonlabs Bellatrix Bentonit içerikli güneş losyonu, hindistan cevizi yağı, aloe vera yağı, shea yağı ve susam yağına ek Bentonit iceriyor. Yani, Ozonlabs’ın çoğu ürününde yer alan Volkanik kil. Cilt lekeleri ile savaşan en önemli etken madde.

Ayrıca güneş yanıkları ve erken cilt yaşlanmasının önüne geçmek için de Allantoin içermekte.

Tüm bu doygun içerik ile oluşturulan güneş losyonu, cildi en başta güneşin etkilerine karşı koruyor. Cildin bronzlaşmadan nemlenmesine yardımcı olarak cilde sağlıklı bir parlaklık kazandırıyor.

Yüzde kullanıma da uygun olması diğer güneş koruyucu losyonlardan bir tik öne geçmesini sağlıyor. Çünkü; hafta sonu gidilen deniz tatillerinde ayrı ayrı kalabalık urun götürmeyi sevmiyorum. Tek ürün ve bol çözüm felsefem ❤


Yapısı ince, hafif kokulu bir ürün. Ayrıca ambalaj boyutu da bir sezon için yeterli bence. Hassas tenlerin de rahatlıkla kullanabileceği bu losyon tüm cilt tiplerine uygun.

Benim yüzümde herhangi bir alerji ya da sivilce yapmadı. Makyaj altına kullanmak isterseniz ve cildiniz karmaya dönükse üzerine matlaştırıcı bir ürün kullanmanızı tavsiye ederim. Ürünü cildiniz kusmuyor ama parlak görüntü sevmeyenler bu uyarımı dikkate alabilirler.

Benim sevdiğim bir ürün oldu. İçeriği güzel, etkisi güzel daha ne olsun. Ayrıntılı incelemek ve satın almak isterseniz Tık.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

3 Yorum

 1. Yaz kış güneş koruyucu kullanan birisi olarak memnun kaldığım ürünlerden biri oldu 🤗😍

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ah evet canım kesinlikle kış mevsiminde daha da önemi artıyor bence (:

   Sil
 2. Yapısını çok sevdim bunun❤️

  YanıtlaSil