Drxdion Cilt Bakım Ürünleri


Herkese Merhaba,

Lerzan'ın etkinliğinde tanıştığım yepyeni bir markadan ve ürünlerinden bahsetmek istiyorum size bu yazımda. 

Drxdion Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlere sahip, içerikleri de oldukça başarılı. Cilt bakımı, el-ayak bakımı, yüz bakım ve temizliği konularında dermatolojik olarak test edilmiş ürünleri ile son aylarda dikkatimi çekti. Özellikle sabunları farklı bitki özleri yanında Zeytinyağı ve katkısız Karaburun sabunu içeriği ile doğal bir ürün.

DrxDion Yumuşatıcı El Losyonu; Zeytinyağı, Çay Ağacı Yağı, At Kestanesi özleri, Sarı Kantaron ve Koenzim Q10 içeriyor. Eldeki çatlak ve kurumaların giderilmesinde yardımcı, deri enfeksiyonlarına karşı önleyici ve ellerin daha genç, sağlıklı ve yumuşak görünmesi için nefis bir ürün.


Drxdion Yumuşatıcı Ayak Losyonu; El losyonu içinde yer alan aynı maddelere ek ayak losyonunda Lanolin, Üre, Pantenol ve Hint yağı da bulunuyor. Ayakların yumuşamasını, ölü dokuların giderilmesini, tahriş ve mantarın önlenmesinde oldukça etkili bir içeriğe sahip.El ve ayak losyonları her 2si de sarı renkli ve kokuları çok güzel. Sürdükten sonra tam bir rahatlama ve bakım sağlıyorlar. Soldaki el, sağdaki ise ayak losyonunun kıvamı. 2si de sürdükten sonra hafif bir yapış yapış his bırakıyor. Ama bu his çok çabuk geçiyor, gözünüz korkmasın.

Drxdion Yumuşatıcı Vücut Losyonu; Kolajen, Hyaluronik asit ve AynıSefa Çiçeği ile vücudu nemlendirip, yumuşatırken aynı zamanda selülitlerle savaşarak cildin daha sıkı görünmesine yardımcı oluyor.Vücut losyonunun öncelikle ambalajını çok beğendim. Kıvamı güzel ve sürüm sonrası cildi çok güzel parlatıyor. Özellikle kuruyan ve pul pul görünen cildiniz varsa mutlaka denemelisiniz.

Son olarak da sabunlardan bahsetmek istiyorum. Defne, Lavanta ve Kantaron sabunları; Saf Zeytinyağı ve orijinal Karaburun sabunu içeriyor. Tüm cildinizde kullanabildiğiniz gibi saçlarınız için de çok uygun. Hayvanlar üzerinde test edilmemiş ve SLS, silikon, sentetik maddeler, parfüm ve renklendirici içermiyor.
 


Ben geçtiğimiz hafta Kantaron sabununu denemeye başladım. Normalde sabunlar cildimi kurutur. Ancak bu sabun tam tersine nemlendirerek, çok güzel bir parlaklık verdi.

Tüm bu ürünlerle tanışmamızı sağlayan Lerzan'a ve bize güvenerek bu ürünleri gönderen Drxdion firmasına tşkler. Drxdion ürünlerine yetkili eczanelerden ve kendi web sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

2 Yorum

  1. Eline sağlık canım. Yazı çok iyi.

    YanıtlaSil
  2. ben özellikle el losyonunu çok severek kullanıyorum. Bu dönemde ellerim o kadar çok tahriş oldu ki çok iyi geldi bana

    YanıtlaSil