Oriflame Kasım Alısverisim - Origuzellik

 


Herkese Merhaba,

Kasım ayı Oriflame alışverişimle geldim. Oriflame Kasım Kataloğu yine pek çok yeni ve kampanyalı ürünle dolu. Ben de bunlardan bazılarına karşı koyamadım ama genel anlamda ihtiyaç alışverişi diyebilirim. Kasım ayı boyunca devam eden Çılgın Cuma indirimleri furyasından Oriflame Kataloğu da nasibini almış görünüyor (:


Kömür ve ananas özlü soyulabilen maske ilk sayfada hemen dikkatinizi çekecektir. Soyulabilen siyah maskeleri diğerlerine göre daha pratik ve işlevsel buluyorum. Bakalım performansı nasıl olacak.


Cildi temizleyen, arındıran ve nemlendiren misel su ihtiyacım olan bir üründü. Tüm cilt tiplerine uygun olan bu misel suyu hassas ciltler de rahatlıkla kullanabilir. Mevsim değişince cildimizin ihtiyacı olan ürünler de değişiyor maalesef.

el kremi

Katalogdaki en iyi fiyat sanırım el kremlerine aitti. Havalar soğudukça maalesef benim ellerim daha çok kuruyor hatta baştan önlemimi almazsam çatlayıp, egzamamı tetikliyor. Bende E vitamini ve Makadamya yağı içeren bu kremi tercih ettim. Tırnakları da güçlendirip, beslediği için çift yönlü.

Bir de yeni çıkan mat ojeyi seçtim. Matlığı gerçekten başarılı. Çabucak kuruyor. Tercih ettiğim renk ise Lilac Mauve.Ve gelelim bu ayın son ve en klas ürününe. Katalogda aramayın çünkü bu kargo ürünü. Yerinizde olsam kesinlikle kaçırmam. Giordani Gold serisine ait Aydınlatıcı Makyaj Bazı. Önümüzdeki aylarda katalogda olacak ama fiyatı bu ayın nerdeyse 10 katı, bilginize (:

Oriflame Kataloglarını inceleyip, üye olmak isterseniz bana mesaj atabilirsiniz, sizi Ayşe Hanım'a yönlendiririm. Bir de unutmadan yeni yıl kataloğuna da göz attım, efsane güzel.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

1 Yorum