Adalox - Intim Sprey Plus

 

Herkese Merhaba,

Bugün size biz kadınların hijyeni için özel olarak üretilmiş bir üründen bahsetmek istiyorum. Bu ürün Hijyenik Genital Bakım Spreyi. Ürün bana firma tarafından denemem için gönderilmişti. Ayrıca, Lerzan'ın etkinliğinde de yeniden elime 1 kutu daha geçti. Dolayısıyla uzunca süredir denediğim bir ürün oldu.

Adalox İntim Sprey, Enfeksiyon riskini en aza indirmek için pratik sprey başlıklı. Özellikle dönem dönem bir çoğumuzun yaşadığı koku, kaşıntı, yanma, akıntı gibi sorunlarla mücadele ediyor. Epilasyon öncesi ve sonrasında oluşabilecek tahrişin de önüne geçiyor.
intim sprey

Ürün, kokusuz ve renksiz. Su gibi denilecek türde açıkçası. Özellikle çalışan ve gün boyu dışarda vakit geçirmek zorunda kalan kadınlar için pratik bir hijyen ürünü bana göre. Malum ortak kullanım tuvaletler her daim risk. Ben küçük bir parça pamuğa spreyden 2-3 fıs alarak tampon hareketlerle uyguluyorum. Ama siz isterseniz direk ürünü de sıkabilirsiniz.

Bu ürün piyasada bulunan bir çok markanın sahip olduğu intim sprey ve jellerden oldukça farklı. Genital bölgenin ph'sını bozacak ya da etkileyecek bir madde barındırmıyor. Hassas ciltlerin bile rahatlıkla kullanabileceği bir ürün. 

Ayrıca ürünün boyu çantada taşımaya oldukça müsait. 100 ml'lik ambalajı bir su şişesinden bile küçük ve hafif. Eczanelerden temin edebilirsiniz ve Adalox instagram sayfasından da detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

0 Yorum