ORIFLAME ARALIK ALISVERISIM - ORIGUZELLIK


Herkese Merhaba,

Yılın son, benim bu aralar ilk yazım. Bu aralar olabildiğinden de çok migrenimle uğraşmak zorunda kaldım maalesef ki. Çalışan bir insanın başına gelebilecek en kötü şey mesela en yoğun zamanda migrenin tutması..

Neyse uzatmadan tam bir yeni yıl ruhu ile yaptığım Aralık ayı Oriflame alışverişimden bahsedeyim. Oriflame Aralık Kataloğu yeni yıl fikirleri ile doluydu. Bende hoşuma giden ürünleri seçtim yine.Festive Wonder Land serisi elma şekeri kokulu banyo köpüğü, el kremi, sabunu ve banyo lifinden oluşuyor. Ben banyo köpüğü ve el kremini seçtim. Ama kullanmaya kıyılamayacak düzeyde güzel kokuyor. Tam bir çocukluk kokusu.Milk & Honey serisini ürünlerini çok seviyorum. Amber Elegance da kokusu ve dokusu ile bu seriyi iyice uçurmuş. Seriye ait vücut ve el yıkama jeli, vücut kremi ve sabunu set halinde bu katalogda son kez yer aldı. Bende kaçırmak istemedim açıkçası. 
Bu ayın kargo ürünü olan metalik göz kalemi ise en sevdiğim oldu. Yeni yıl ruhuna uygun renk ve güzellikte. 

Oriflame Katalogunu inceleyip, üye olmak isterseniz bana yazabilirsiniz. Yeni yıl bitmeden kendinize yeni bir girişim hediye etmek isterseniz ve 2021 için yeni bir hayale başlamak isterseniz Ayşe Hanım'a da bir mesaj atmanız yeterli.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;


You May Also Like

1 Yorum