Ozonlabs - Mikrofiber Yüz Temizleme Pedi

 

Herkese Merhaba,

Bu ara biriken yazılarımı yayınlama derdindeyim. Yıl bitmeden yarım kalan tüm şeyleri tamamlamak ve rahat bir kafa ile yeni yıla girebilmek tek dileğim. Keşke tek derdimiz blog yazıları olsa diye de içimden geçirmiyor değilim bu arada..

Ozonlabs ürünlerini daha önce denemiştim. Hatta Volkanik Maske ve Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü yazılarımı okumak isterseniz tıklamanız yeterli. Bu sefer de Lerzan'ın etkinliğinde hediye edilen Mikrofiber Yüz Temizleme Pedi'nden bahsedeceğim. Ozonlabs Mikrofiber Yüz Temizleme Pedi pamuk bazlı bir sünger ve cildin ölü hücrelerden temizlenmesine yardımcı oluyor. Peeling için, hassas cilt tipleri dahil tüm cilt tiplerine uygun olarak tasarlanmış ve konforlu bir temizleme sağlıyor.

Mikrofiber ped üzerindeki dokular insan ve çevre sağlığına uygun nitelikte ve cilt ile uyumsuzluk içermeyen bir yapıda. İçerisinde herhangi bir kimyasal barındırmıyor. 

Akneli, lekeli ve yağlı ciltlerdeki sebum ve ölü tabakalar ile kaplanmış gözeneklerin temizlenmesine yardımcı olan bu temizleme pedi aynı zamanda kullandığınız serum ya da kremlerin cilt tarafından emilmesini kolaylaştırarak, emilim süresinin kısalmasına yardımcı oluyor.

Ben normalde cilt temizliğim için cihaz kullanıyorum bildiğiniz gibi uzun zamandır. ancak, bu pedi de duş sırasında iyice yumuşayan yüzümde kullanıyorum. Cildimi rahat bir şekilde temizliyor ve duştan çıktığımda tamamen cilt bakımından çıkmış havasında bir görünüm veriyor. 

Kendi web sayfalarındaki kullanıma dair notu da paylaşayım " Ozonlabs Mikrofiber Yüz Temizleme Pedi kullanımının ardından beyaz bir sabun ile pedi yıkayın ve pedi dik bir şekilde kurumaya bırakın. Ozonlabs Mikrofiber Yüz Temizleme Pedi tekrar kullanmak istediğinizde su ile ıslatın ve kullanım yapın ".

Denemek ya da incelemek isterseniz web bağlantısına tıklamanız yeterli. Fiyatı da oldukça uygun.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

0 Yorum