Revox - Biberiye ve Kafein Özlü Saç Kremi

 

Herkese Merhaba,

Revox ürünlerini uzun yıllardır kullanırım. Ürün çeşitleri de sürekli artıyor ve kendilerini sürekli geliştiren bir firma. İlk deneyimim saç kremleri ile olmuştu, sonrasında da devamı diğer ürünleri ile geldi.

Yazımın konusu da yine bir saç kremi ve en yenilerinden.

İçeriği; Rosemary / Biberiye, Kafein ve At Kuyruğu bitki özünden oluşuyor. Biberiye, yumuşak ve cansız saçları güçlendirip, kalınlaştırıyor. Aynı zamanda saçın dökülmesini engelleyerek büyümesine yardımcı oluyor. Kafein, saçları güçlendirip, canlandırırken dökülmelerin de önüne geçiyor. At Kuyruğu Bitki Özü, saç ve saç derisini besleyerek gerekli olan bakımı sağlıyor.

Biberiyenin faydaları;
Saç tellerini güçlendirip, saçların kırılmadan uzamasına yardımcı olur. Saç derisinin beslenmesine katkısı büyük olup, kepek sorunu ile derinden mücadele eder. Saçları yumuşatır. Saç köklerini uyararak saçların uzamasını sağlar ve dökülen saçların yerine yenisinin çıkmasına yardımcı olur.
Kafein ise;
Saç derisini destekler ve kan dolaşımını arttırmaya yardımcıdır. Bu yüzden şampuan ya da saç kremleriniz Kafein içerikli ise saç deriniz ve saç kökleriniz bu madde sayesinde uyarılmış olur. Normalde de bu ürünleri uygularken saç derinize masaj yapmanız önerilir, sebebi de bu.

Bu saç kreminin kokusu her şeyden güzel. Ben şampuan sonrası sürekli saç kremi kullandığım için çok sevdim. Kullandığım şampuanın kokusunu yok ediyor o derece. Saçların taranmasını kolaylaştırıyor ve saçların pürüzsüz, sağlıklı ve parlak görünmesini sağlıyor.

Aklınızda olsun. Revox artık bir çok mağazada yer alıyor. 

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

1 Yorum

  1. Revox'un bu şampuanını daha önce görmemiştim sanırım bana da iyi gelecektir, deneyeceğim :)

    YanıtlaSil