Oriflame Ocak Alisverisim - Origuzellik


Herkese Merhaba,

Bu ayın Oriflame alışveriş yazısı ile karşınızdayım. Tamamen gerçek anlamda bir ihtiyaç alışverişi oldu benim için. Oriflame Ocak Kataloğu hem birbirinden yeni ürünlerle hem de şahane indirimlerle doluydu. Ama ben kendimi frenleyerek sadece ihtiyacıma yönelik bir alışveriş yaptım.

Geçtiğimiz ayın başında yani yeni yılın ilk günlerinde yeni bir başlangıç adına saçlarımı kestirdim ve yıllar boyu kullandığım kızıl renge döndüm. Beni hem ruhen hem de fiziken iyi hissettirdi. Saçlarımın renginin değişmesi saç bakım rutinlerimin de değişmesi demek benim için. Böyle olunca hemen katalogda ilk baktığım kızıl saça yönelik ürünler oldu.

Boyalı saçlar için özel olarak üretilmiş bu seri Colour Reflection Sistemi ile saçın parlaklığını ve ışıltısını artırarak, saçın rengini korumasına yardımcı oluyor.
 
Ben bu tip rutin ürünlerini komple set halinde kullanmaya bayılıyorum. Şampuan, saç kremi ve saç maskesini birlikte alarak kullanmaya başladım bile. Detaylı yorumlarımı geciktirmeden yapmam lazım. Çünkü, kokuları ve yapıları efsane (: Oriflame kataloğunu inceleyip, kendinize göre bir seri bulmanız muhtemel.


Ve gördüğünüz bu şahane far da bu ayın kargo ürünü. Oriflame'in en sevdiğim özelliği her ay farklı ürünleri kargo karşılığında satması.

Oriflame'e üye olup, alışveriş yapmak ya da marka ortağı olmak isterseniz Ayşe Hanım'a ulaşmanız yeterli.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

0 Yorum