Oriflame Subat Alısverisim - Origuzellik

 


Herkese Merhaba,

Bazı dönemler canınız bir şey yapmak istemez ya işte tam da o dönemlerdeyim sanırım. Her şeyden aşırı bıkkınlık, bezginlik geldiği bir dönemdeyim. Depresyon olarak nitelendirmek istemiyorum ama aşırı bir isteksizlik var üzerimde yapmak istediğim şeylere karşı. Hayırlısı artık dilerim uzun sürmez..

Gelelim başlık konuma. Bu ay Oriflame Şubat kataloğundan ihtiyaçlarım doğrultusunda seçimler yaptım. Katalogda Sevgililer Günü sebebiyle oldukça sevimli ürünler yer almış olsa da ben dediğim gibi ihtiyacım neyse ona yöneldim. Bir istisna yaptım gerçi o ayrı (:


Milk & Honey el arındırıcısı, Novage serisinden cilt yenileyici peeling ve kargo ürünü olan koruyucu ve renklendirici lip balm tercih ettiklerim. Novage serisi ürünleri gerçekten çok başarılı ve içerikleri oldukça kaliteli. Bu yüzden seçim yaparken zorlanmıyorum. gözüm kapalı ihtiyacıma göre bu seriden seçim yapabiliyorum.Lip balm, hafif pembe renkli ve çok güzel yumuşatıyor, hemen denedim. Bekletmeden bu hafta yazısını yazarım gibi.

El arındırıcısı da hafif tanecikli ve organik bal & süt içerikli. Ellerimi anında tazeleyip, yumuşattı.


Bu ay istisna yaptığım dediğim konu ise Oriflame'in sürpriz paketlerinden birini tercih etmekti. Sadece 29 TL civarı bir fiyatla aldığım bu ürünleri hem sevdim hem de beklediğimden güzel bir paket çıkması beni çok sevindirdi.


El kremi, scrub, göz kalemi ve Tender Care balm paketin içeriği. Fiyat için oldukça dolu. Sanırım bu sürpriz paketler bağımlılık yaratabilir ve her ay sepetime eklemek isteyebilirim.

Siz de Oriflame'e üye olup, bu ürünleri indirimli fiyatları ile almak isterseniz Origuzellik hesabına bir mesaj atmanız yeterli.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

0 Yorum