Oriflame Mart Alışverişim - Origüzellik

 


Herkese Merhaba,

Bu ay bir çok yazım ve paylaşımım sekteye uğradı maalesef. Sağlık sorunları devreye girince inanın hiç bir şey insanın gözüne görünmüyor. ama süreli yayınları aksatmayı da hiç sevmediğim için daha fazla geciktirmemek adına Oriflame Mart Kataloğu alışverişimi sizlerle paylaşmak istedim bugün.Love Nature serisine ait ürünleri çok seviyorum. Bugüne kadar bir çok farklı içerik ve ürününü denedim ve hemen hemen hepsinden memnun kaldım. Bu ayın kataloğunda da Orman Meyveleri içerikli yeni ürünlerini görünce dayanamadım. Çilekli duş kremini, Yaban mersini & Böğürtlen içerikli yüz arındırıcı ve kremini seçtim. Kokuları muhteşem.


The One serisinin asetonsuz oje çıkarıcısı tamamen ihtiyacımdı, denemek istedim. Boyutu biraz ufak olsa da benim için önemli olan etkisi.


Yine The One serisinden stick göz farı ise kargo ürünüydü. Günlük makyajda ya da yaz döneminde bronzlaşan tende rahatlıkla ve severek kullanabileceğim tipte bir ürün.

Bu ayın kataloğu yine yeni ve çok şirin ürünlerle doluydu. Kataloğu incelemek isterseniz tıklamanız yeterli.

Ben her ay alacak bir şeyler buluyorum dayanamadan (: Siz de hem kendi ihtiyaçlarınız hem de kazanç kapısı sağlamak isterseniz ve Oriflame'e üye olmayı düşünürseniz Origuzellik ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

1 Yorum