Oriflame Milk & Honey Gold El Arındırıcısı ve El & Vücut Kremi - Origuzellik

Herkese Merhaba,

Size hem kokuları hem de yumuşaklıkları ile beni benden alan 2 üründen bahsetmek istiyorum. Kış döneminde ve bahar geçişlerinde en çok yıpranan, zarar gören ve can acısı duyduğum ellerim oluyor benim. Bir de burun kenarlarım (: Soğuk hava ve soğuk-sıcak tepkileri ellerimin çatlayıp kızarmasına neden oluyor. Durum böyle olunca da en yoğun bakımı ellerime uygulamak zorunda kalıyorum. Sürekli kremlemem gerekiyor.Milk & Honey Gold el arındırıcısı Oriflame Şubat kataloğundan tercih ettiğim bir üründü. İçeriğinin güzel olması almamda ilk sebep oldu. Ellerimin üst tabakasını temizlemek için tercih ettim. Yumuşak ve tanecikli yapısı ile ellerimi ovalamam yeterli oldu. sonrasında ılık su ile yıkadığımda ekstra krem sürmeme bile gerek kalmıyor.

Kokusu çok güzel, hem süt hem de bal mis gibi bir rahatlık veriyor.
Milk & Honey Gold el ve vücut kremi ise organik içerikli bir nemlendirici. Benim cildim kış mevsiminde normalden daha fazla kuruyor maalesef. Bu kuruma kaşınmaya döndüğü an benim bittiğim an haline geliyor. Bu noktaya kadar şiddetlendirmemem için her duş sonrası kremlenmem gerekiyor ne yazık ki. Hem yoğunluk olarak sevdiğim hem de kokusu ile beni çok rahatlatan bir krem oldu.

Bu 2 ürün de dönem dönem katalogda indirimli olarak yer alıyor, denk gelirse kaçırmayın bence. Oriflame'e üye değilseniz bile Origuzellik hesabı size yardımcı olacaktır sipariş için.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere sevgiler (;

You May Also Like

0 Yorum