Oriflame Nisan Alısverisim / Origuzellik


Herkese Merhaba,

Bloga zaman ayırmayı çok özledim ama bol vakit ayıracağım zamanlara az kaldı, hissediyorum. Hayatın tüm olumsuzluklarına rağmen burada 1-2 saatlik vakit geçirip, yeni yazıları yayına almak bile insanı çok rahatlatıyor.

Başlık konuma dönersek Oriflame alışverişimle karşınızdayım. Oriflame Nisan kataloğu yine, yeni ürünlerle doluydu. Fakat buna rağmen kendimi frenleyebildim sanırım.Bu ayın en yeni parfümlerinden Swedish Experience serisine ait Wild Hearts'ı seçtim. Çok fresh, çok kalıcı ve bence unisex bir koku. Eşinizle ya da sevgilinizle rahatlıkla kullanabileceğinizi düşünüyorum. Şişe tasarımı ise apayrı can alıcı güzellikte.Tender Care koruyucu ve çok kullanımlı balmlar zaten Oriflame'in çıkardığı en güzel ve en pratik bakım ürünü. Daha önce Kayısı çekirdeği yağı içeren başka bir çeşidini yazmıştım, okumak isterseniz tıklamanız yeterli. Bu ay ise nane yağlısını tercih ettim ki dudak bakımında en sevdiğim içeriktir.

Şeftali içerikli el kremi kokusuna bayıldım. Nemlendirici Kakao içerikli yüz maskesi ve oje ise aşırı indirimli olarak 3'er TL'ye gelmiş olabilir (; Oriflame'e üye olmak için daha fazla beklememeniz için bir neden daha.Gelelim her ay sabırsızlıkla beklediğim kargo ürününe. Bu ay beni çok mutlu eden siyah ve mat göz farına. Hem rengi ve dokusu hem de mini boyutuyla çok sevimli bir ürün.Oriflame ürün çeşitliliğini günden güne artırıyor. Sizin de ilginizi çeken şeyler olduysa bu ayın kataloğunu mutlaka inceleyin ve daha da ilgilenmek isterseniz Origuzellik hesabına mesaj atmanız yeterli.


Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

0 Yorum