Oriflame Mayıs Alısverisim / Origuzellik

 


Herkese Merhaba,

Mayıs ayının son gününe denk getirmiş olsam da bu ay ki Oriflame Mayıs kataloğuna ait alışveriş yazımı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu ayın kataloğun yepyeni cilt bakım serileri ile doluydu. Ben de en merak ettiğim ve kendime yakın hissettiğim Optimals Urban Guard 3D serisini seçtim.
 

Seriden çok fonksiyonlu krem temizleyici, yüz spreyi ve serumu seçtim. Ayrıca gündüz ve gece kremleri de mevcut. Şehir kirliliğine karşı cildi koruyucu içerikler içeren bir seri. Nordik ladinlerinden elde edilen polifenoller, salisilik asit, Maviyemiş ekstrakları ve hyaluronik asit öne çıkan yapıtaşları. Denemeye başladım önümüzdeki ay deneyim yazım sizlerle olur. Ayrıca Haziran kataloğunda da yine avantajlı fiyatları devam ediyor. Merak edenler kaçırmasın.

Ve bu da kargo sıfırlama ürünü olan Melted Caramel. Şahane yapıda, kremsi, tam yazlık bir ruj. Bronz tenle sadece bu ruj her şeye değer bence (:

Bu ayın alışverişi az ve öz olsa da ben oldukça tatmin etti. İhtiyacıma yönelik şahane bir Oriflame alışverişi oldu yani. Oriflame'e üye olmadıysanız sizi hemen Origuzellik hesabına yönlendireyim. Haziran ayında ayrıca şahane makyaj ürünleri de var katalog da.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

0 Yorum