Oriflame Haziran Alisverisim / Origuzellik

 


Herkese Merhaba,

Haziran ayını da bitirdik sayılır artık ve bu haftanın en güzel duygusu hafta sonu-hafta içi kısıtlamalarının kalkıyor olması. Aşınızı oldunuz mu bilemiyorum ama hayatın normale dönüyor olması çok güzel bir his benim adıma (:

Gelelim bu ay Oriflame kataloğundan neleri seçtim. Haziran ayı kataloğu bir çok yeni ürünle karşımıza çıkmış olsa da ben tercihimi tek üründen yana kullandım.

Seçtiğim ürün ise çok amaçlı. Yazlık kısa ve uzun tatillerde yanımdan ayırmayacağım türden bir palet. Allık, far ve aydınlatıcı hepsi bir arada.Yapıları oldukça yumuşak ama formları toz. ama buram buram tozutması yok. Sol 4lü göz farı, diğer ikili ise allık ve aydınlatıcı. Tüm renkler her şey için kullanılabilir bana göre.

Bu ay bitmeden kataloğu inceleyin ve bu paletten edinin derim. Fiyatı da oldukça uygun; 79,99 TL. Oriflame makyaj ürünlerini genel anlamda çok başarılı buluyorum zaten. Bu palete benzer daha önce de kontör paletini almıştım. Bu daha kullanışlı geldi gözüme. Renkler hem kış hem de yaza uygun. Özellikle bronz ten ile çok uyumlu görünecek türden.


Hala Oriflame'e üye olmadıysanız, sorularınız varsa ya da sipariş vermek isterseniz Origuzellik hesabına ulaşmanız yeterli.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

0 Yorum