Ozonlabs - Sepia Anti-aging Serum


Herkese Merhaba,

Yaşadığımız son 1 ay hepimizi fazlasıyla sarstı sanırım. Bu süreçte sadece yangını ve ihtiyaç isteklerini takip etmek, yönlendirme yapmak en önemli uğraşımız oldu. Daha yangınların şokunu atlatamamışken sel felaketi üstüne tuz biber oldu. İnsanların yaşadıklarını düşününce kahroluyorum. Ve bu dönemde fazlasıyla uzaklaştığım bir mecra yine sosyal medya oldu. Keyfi paylaşımların hiç sırası değil hoş insanın canı da istemiyor zaten. Allah bizi bu felaketlerden kurtarıp, yenileri ile karşılaştırmasın.. Umarım artık hak ettiğimiz güzel günlere kavuşabiliriz !Gelelim başlık konuma ve içeriğe. Daha önce Ozonlabs'ın bir çok ürününü deneyip, sizlerle paylaşmıştım. Sepia Anti-Aging serumun içeriğinde Çivit otu ve Ayçiçek Yağı bulunmakta. A,E,C ve D vitaminleri açısından zengin olan bu yağ tam bir cilt dostudur. Cildinizi kırışıklıklara karşı korumaya yardımcı olurken sebum dengesini de ayarlayarak yaşlanmadan dolayı oluşan çizgileri azaltmaya ve cildin daha parlak görünmesine yardımcı olur.


Cildin su içeriğini arttırdığı için pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. Ayrıca su kaybına karşı da bariyer oluşturuyor. İyi bir nemlendirici yağ bazı olan Sepia Anti-Aging cilt serumu makyaj öncesinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Günde bir ya da bir kaç kez cildinize masaj yaparak uygulamanız yeterli.

Ben genelde tek marka ürünlerle cilt bakımımı tamamlamayı sevdiğim için yine Ozonlabs'a ait Probiyotik temizleme köpüğü ve Ozonlava Bentonit maske ile cilt temizliğimi yaptıktan sonra Sepia Serum ile tamamlıyorum. Sepia serumu uygulamak için ise Faceroller tercihim.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

0 Yorum