Inceleme - Aqua Di Polo Urunleri

 


Herkese Merhaba,

Bu aralar bloga yazı yazabilmek benim için efsane. Bir yandan evi toparlıyorum (şehir değişikliği yapacağım için), bir yandan işlerime devam ediyorum, bir yandan da planlar yapmaya devam ediyorum. Kasım ayında inşallah rahatlığa ermiş olacağım (:

Geçtiğimiz haftalarda Aqua Di Polo ürünleri ile tanıştım. Çok uzun zamandır sosyal medya paylaşımlarından aşina olduğum bir marka. Fakat, birebir deneyimlemem bu zamanı buldu. Ürünleri tanıyınca birazcık da pişman olmadım değil. Neler denedim, hep birlikte bakalım.

Öncelikle markanın ürün skalası oldukça geniş. Kişisel bakımdan aksesuara kadar çok çeşitli ürünleri mevcut. Ama tabi benim ilgimi çeken kişisel bakım ürünleri oldu.


Çanta boy sprey başlıklı kolonya, büyük boy sprey kolonya ve ev boyu diyebileceğim cam şişedeki kolonyaların hepsi de çok güzel kokuyor. Özellikle Bambu ve yeşil çay kolonyasına sadece kolonya demek büyük haksızlık olur. Bildiğiniz parfüm kadar kalıcı ve etkili bir kokuya sahip. Limon çiçeği ve mandalina ise ferahlamak isteyenlerin çantasından ayırmak istemeyeceği türden.
Aqua Di Polo markasının çok çeşitli ürünleri olduğundan bahsetmiştim az önce. Bu laptop çantası da onlardan biri. Büyüklüğü ve fermuarlı göz sayısı ile hem seyahatlerde hem de günlük hayatta kullanılabilecek bir çanta. Mini kolonyamı da gözlerden birine attım bile (:Aqua Di Polo La Rocca Edp, hem koku hem de kalıcılık açısından oldukça başarılı. Spreyi ile birlikte kullanıldığında kalıcılığı daha da artıyor. Hafif şekerli bir kokusu olmasına rağmen beni rahatsız etmedi. Normalde fresh kokular tercihim olsa da bunu çok beğendim. Koku notalarında portakal, yasemin, vanilya ve kaşmir ağacı gibi bir çok farklı katmanı barındırıyor. Benim için tam bir kış kokusu.

Saat ise yine Aqua Di Polo'nun retro serisinden. Günümüzde akıllı saatler tüm saatlerin yerini alsa da arada ve hatta özel davetlerde bu tip klasik saatler tercih edilebilir. Bakır rengi ile de tüm kıyafet ve aksesuarlar ile çok güzel bir uyum sağlayacağını düşünüyorum.


Aqua Di Polo Gran Paradiso Edp, efsanevi güzel bir koku erkekler için. Özellikle şişe tasarımına bayıldım, kıskanmadım değil (: Tam bir klasik. Greyfurt, defne, yasemin, amber ve meşe yosunu notaları ile şahane odunsu bir koku. Kalıcılığı da oldukça iyi, gün boyu üzerinizden çıkmayan ve kokusu eksilmeyen bir parfüm.


Son olarak saatlerin ambalajını da paylaşmak istiyorum. Kendi ambalajları dışında, gördüğünüz korunaklı ambalaj ile geliyor. Kargoda zarar görmesi imkansız.

İlk defa tanıştığım Aqua Di Polo'nun ürünlerini çok sevdim. Özellikle mini boy kolonyaların her çeşidinden alabilirim. Ayrıca farklı ve uygun fiyatları ile tüm ürünlerini hediye alternatiflerinizde tercih edebilirsiniz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

*Ürünler deneyimlemem için firma tarafından gönderilmiştir. 

You May Also Like

0 Yorum