Ozonlabs - Aloe Vera Sampuan

 


Herkese Merhaba,

Ozonlabs markası severek takip ettiğim ve ürünlerini keyifle kullandığım bir marka. Daha önce pek çok ürününü kullandım ve sizlerle de paylaştım biliyorsunuz. İçeriklerinin temiz olması en büyük etken. Ancak, deneyimlerim sonrası aldığım sonuçların beni tatmin etmesi de her şeyden önemli.

İçeriğinde Aloe Vera, E vitamini ve Lesitin içeren Ozonlabs Aloe Vera Şampuanı da oldukça beğendim. Ayrıntılı yorumlarımdan önce şampuanın vaatlerini yazayım.

Aloe Vera, E vitamini ve Lesitin formülasyonu ile kuru ve yıpranmış saçlar için nemlendirici özellikte.

E vitamini; saç derisinin beslemesine yardımcı olurken Aloe Vera da aynı şekilde saç derisindeki sebum dengesini sağlayarak, saç derisinin nemlenerek yumuşak kalmasını sağlıyor.

Aloe Vera için bildiğimiz en zengin nem kaynağı diyebiliriz. İçinde bolca vitamin barındırdığı için saçları kökten uca nemlendirir, besler ve onarmaya yardım eder. Saçların daha canlı ve bakımlı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Dolayısıyla saçlar yumuşuyor ve taranması kolaylaşıyor.

Lesitin ise cilt içindeki nem miktarının korunmasına ve çevresel etkilerin cilde zarar vermesini en aza indirmeye yardımcı oluyor. Bu da içeriden ve dışarıdan sağlanan nemin kaybolmaması ve koruması için en önemli araç.

Tüm bu zengin ve kaliteli içeriklerle donatılmış Ozonlabs Aloe Vera Şampuan, SLS, SLES (Sülfat), paraben türevleri, parfüm ve alkol gibi saçları zamanla yıpratan kötü içerikleri barındırmıyor.

aloe vera sampuan

Normalde bu tip temiz içeriğe sahip ürünleri çok sevsem de genelde şampuanlar konusunda istediğim verimi nadir alabiliyorum. Özellikle köpürme konusunda yeterli gelmiyordu bana denediğim ürünler. Ancak, bu şampuanın köpürmesi de oldukça güzel. Aşırı köpürmüyor fakat tamamen köpüksüz bir yapıyla da yıkamıyor. Çok çok belki de duyulamayacak seviyede bir kokusu var. Yıkadıktan sonra temizliğini hissedebiliyorsunuz. Saçları gerçekten yumuşatıyor ve dolgunlaştırıyor. Hassas saç derim olmasına rağmen herhangi bir alerjik durum yaratmadı.

Şu an kampanyası da mevcut. İlginizi çektiyse denemenizi öneririm. Özellikle bu tip temiz ürünlere ilgi duyuyorsanız ya da böyle bir geçiş sürecindeyseniz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

*Ozonlabs'a deneyimlemem için gönderdiği bu ürün için tşkler. 

You May Also Like

0 Yorum