Fairy Platinium - 3'lü Mucize Bulaşık Makinesi Kapsülleri

Herkese Günaydın,

Geçtiğimiz haftalarda trndciler olarak Fairy Türkiye'den devasa bir paket aldık. Bize tek büyük boy paket, eşe dosta arkadaşa dağıtmalık ise mini deneme boy paketler yer alıyordu gelen kutularımızda. Fairy Platinium kapsülleri yanında tarif kartları ve anket kitapçığı da birlikte gelen ürünler arasındaydı. Kampanyanın çıkış mottosu ise #imkansızınpeşinde cümlesiydi.

bulasik makinesi kapsulleri

Gelelim kampanyanın başlangıcına, gelişimine ve sonucuna. Tek paket anneme gitti tabiki. Diğer deneme paketlerini ise anket ve yemek tarif kartları ile birlikte şirkette ki tüm arkadaşlarıma dağıttığımı söylemek isterim. Sadece hanımlara da değil sonuçta erkeklerimizde mevcut ofiste. Eşlerinin denemesi ve yorumlaması da önemli bir ayrıntı.

Anket sonuçlarımızı ve gözlem raporlarımızı değerlendirerek sisteme yüklemeyi bitirmek üzereyken kendi yorumlarımı da eklemek ve sizlerle paylaşmak istiyorum; hazır evdeki paketi annem kullanıp, değerlendirmesini de bana yapmışken.

Benim için bulaşık makinesinin en önemli ayrıntısı bulaşıkları yerleştirmeden önce çalkalamamak. Tamam çok fazla kırıntı olduğunda mutlaka temizlememiz gerekiyor da tamamen kirden arındırmak için sudan geçirip makineye yerleştirmek bana çok saçma geliyor ezelden beri (: Çünkü elim değdikten sonra yıkarım daha kolay diye düşünüyorum. Hal böyle olunca genelde ben makineye yerleştirdiğimde olduğu gibi atıyorum. Her üründe güzel temizlemiyor doğal olarak. Özellikle çay ve kahve lekesi en dikkat ettiğim konu. Bunu da birebir denemek için öncesi ve sonrası yaptığım bir kupanın fotoğrafını da ekliyorum buraya.

fairy platinium

fairy platinium

fairy turkiye

bulasik makinesi deterjani

Ben bu ürünü çok sevdim. Birincisi ölçü derdi yok. Tek kapsül tüm bulaşıkların ilacı. Ayrıca parlatıcıydı tuzdu derdi yok. Tek kapsülle yine tüm işlemler için yeterli. En önemlisi de kokusu çok ferah. Makineyi açtığınızda o buhar kokusu bazen rahatsız edebiliyor. Fakat Fairy Platinium rahatsız etmeyen bir kokuya sahip ki bu da önemli bir detay bana göre. Fikrimi caydıracak yeni bir ürün deneyimine kadar bu kapsülleri kullanmaya devam edeceğimi söylemek isterim. 

*Ürünler denememiz için trnd.com sitesi aralığıyla Fairy Türkiye tarafından gönderilmiştir. Teşekkürler Fairy Türkiye.

You May Also Like

38 Yorum

 1. Kullanıyorum Fairy çok ta memnunum :)

  YanıtlaSil
 2. Fairy markasını epeydir kullanıyorum ve çok memnunum. Yalnız ben genelde elde yıkamayı tercih ediyorum. Ne kadar makineyi alırken araştırıp da aldıysam da yine de camlarda çizilme yıpranma oluyor ki sinir oluyorum bu duruma. Bulaşık yıkamak da zor gelmediğinden elde hallediveriyorum..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bulaşık yıkamak benim de sevdiğim tek ev işi neyse ki (:

   Sil
 3. ben de beğenerek kullanıyorum bu kapsülleri pırıl pırıl çıkıyor makineden bulaşıklarım..

  YanıtlaSil
 4. ben de çok memnunum, özellikle kampanyalı fiyatlarda çok iyi oluyor

  YanıtlaSil
 5. Hepsinin aynı yerde olması dediğiniz gibi büyük kolaylık ama ben henüz denemedim.

  YanıtlaSil
 6. çıktığından beri kullanıyorum, gerçekten farklı

  YanıtlaSil
 7. Ben de kullandım ama şimdi sıvı deterjanı tercih ediyorum... gerçi her ikisi de kahve lekesi ve bardaklarda çizik, leke bırakıyor... sonuçta elde yıkamak her zaman kolay gelmiyor bana:))))

  YanıtlaSil
 8. Güzel bir marka.. Ürünleri güle güle kullanın..Sevgiler..

  YanıtlaSil
 9. kullanıyorum çok memnunum,güle güle kullanın

  YanıtlaSil
 10. Bende yeni kullanmaya başladım ve memnun kalacağım sanırım ;)

  YanıtlaSil
 11. en sevdiğim marka sağlıkla kullan canım

  YanıtlaSil
 12. en sevdiğim marka sağlıkla kullan canım

  YanıtlaSil
 13. Bende evde fairy'den başka ürün kullanmıyorum. Bulaşık deterjanı ve makine detarjanımdan çok memnunum.

  YanıtlaSil
 14. Fairy gerçekten rakiplerinden açık ara önde ♥ Güle güle kullan canım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle, birebir test etmiş oldum bende böylelikle (:

   Sil
 15. Ben çok uzun zamandır bu ürünü kullanıyorum. Oldukça da memnunum.

  YanıtlaSil
 16. fairy durulanmıyor makine bittikten sonra bosaltmayın deterjan koymadan tekrar en kısa programda calıstırın yıkama esnasında kapagı acın deterjan koyulmus gibi köpük oluyor

  YanıtlaSil