Yeni Nesil Temizlik - Macromax Türkiye


Herkese Merhaba,

Evlilik sonrası önceliklerim, alışveriş sepetim, alışveriş listem resmen güncellemeye uğradı. Kendi kişisel ürünlerime ek ev ihtiyaçları da eklenince işler büyüdü de büyüdü. Artık kullandığım ürünlerin skalası artıyor ve ben kendi deneyimlerimi oluşturmaya bu alanda da devam ediyorum (:

Ülkemizde yeni görülmeye başlayan temizlik markalarından biri olan Macromax Türkiye ürünlerinden bahsetmek istiyorum size. Ürünlerle tanışmam en çok kullandığım ve performanslarını merakla beklediğim mikrofiber bezleri, silikon mandalları ve sihirli süngerleri sayesinde oldu.


Mikrofiber bezlerinin öncelikle renklerinin kalbimi fethettiğini söylemek isterim. Yapıları çok güzel, yumuşacık. Toz alma da en büyük yardımcı oldu kullandığım günden bugüne. Hem tozu yaymıyor, hem de kullandığınız temizleyicinin zemine işlemesini sağlayarak tozlanma zamanını geciktiriyor.Bu tip süngerleri annanemin evinde de hatırlıyorum. Şimdilerde daha değişik dokulara sahip süngerler çıkınca biraz unutuldu sanki bunlar. Ama artık evde her türlü pratik ürüne ihtiyaç duyduğumdan özellikle ocak üstü temizliği için bu sünger tercihim oldu. Çok fazla güce gerek kalmadan kolaylıkla temizlik sağlıyor.
Vazgeçemediğim başka bir sünger tipi de altı yeşil özel dokulu olanlar. Başlangıçta çok kabarık elime sığmayacak gibi gelse de sonradan oldukça güzel bir yapıya bürünüyor. Zor lekeler içinse o yeşil doku cidden tam bir çözüm.
Her ne kadar Silikonlu Mandal yazısını limonlu olarak okuyup kısa süreli bir şaşkınlık yaşasam da sonradan olayın gerçeğini çözdüm (: Silikonlu olmasının farkı ne olabilir diye düşünürken; çamaşırların üzerinde iz bırakmama olduğu öğrenince çok sevindim. Çünkü, özellikle bazı gömlek ve ince dokulu tişörtlerde mandalın bıraktığı izden nefret ediyorum. Severek kullanmaya başladım bile.

Farklı bir çok yerel ve ünlü market zincirlerinde ürünlere ulaşmanız mümkün. Ben denk geldikçe soran arkadaşlar için paylaşımlarda bulunacağım. Ayrıca merak ettiğim birkaç ürünü bende bulmak için arayacağım. 


Ayrıca hafta sonu katıldığım Lerzan'ın #LerzanKaradanli23Nisan4Yasinda etkinliğinde de elimdekilere ek ürünler gelince daha bir mutlu oldum (: Severek kullanacağım hepsini. 

Ev temizliği konusunda pratik ve kullanışlı ürünler arayışındaysanız kesinlikle Macromax Türkiye ürünleri ile tanışmalısınız. Pişman olmayacaksınız.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

4 Yorum