#ETKINLIK - #LERZANKARADANLI23NISAN5YASINDA


Herkese Merhaba,

Geçtiğimiz haftalarda sevgili Lerzan'cığımın daveti ile #LerzanKaradanli23Nisan5Yasinda etkinliğine katıldım. Her yıl düzenli bir şekilde 23 Nisan etkinliklerini devam ettirdiği için tekrar tşkler. 

Bu sefer benim etkinlik maceram birazcık stresliydi maalesef. Yolda arabam arızalanınca önce arabayı Adana'ya servise gönderme sonrasında yola devam edip etmeme arasında bayağı vakit kaybettim. Sağ olsun kocamcım yoldan alıp, bizi de Niğde'ye yetiştirdi. 

Etkinliğe biraz geç katılmış  olsam da herkesi yeniden görmek her şeyi unutturdu. Etkinliklerin en sevdiğim yanı blogger dostlarla bir araya gelmek.
Fotoğrafa son anda dahil olmamışım gibi (: Ben gelene kadar açılış faslı bitmişti tabi. Gamze'ciğimin sunumunu da kaçırdım ama görüşebildiğimize çok sevindim yine (:

Etkinlik geçen yıl ile aynı mekanda Niğde Henry Jones Cafe'de oldu. Çalışanları işini layıpıyla yerine getiriyorlar bundan emin olabilirsiniz. Etkinliklere gidenler çok iyi bilirler, çalışanların ekstra stres yaratmasına tahammül etmek oldukça zor.Lerzan yine her zamanki gibi şahane hazırlanmıştı. Dolu dolu bir sponsor yazısı bir sonraki yazımda sizlerle olacak.

Görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

7 Yorum

 1. Aslı'cım çok geçmiş olsun! Stresin yüzüne yansımış gerçekten, ama etkinliğin sıkıntını unutturmasına sevindim. Keyfiniz daim olsun, sevgiler!

  YanıtlaSil
 2. Gerçekten gelmen özel oldu 😎 annene cokcana selamlar

  YanıtlaSil
 3. Yaa ne yazık ki senin böyle kötü bir maceran da oldu. Neyse sağ salim geldin, görüştük ya...

  YanıtlaSil
 4. İyi geldin Aslıcım :( başına gelenden dolayı çok üzüldüm şükürler olsun sağ salim geldin de tamamlandık. Nice güzel etkinliklere canım

  YanıtlaSil
 5. Aslı'cım seninle tanışmak çok güzeldi. Tekrar görüşebilmek dileğiyle..Bu arada çilekler çok güzeldi :)

  YanıtlaSil
 6. Neyse ki sağ salim ulaştın. Seni tanıdığıma çok mutlu oldum canim.

  YanıtlaSil
 7. Çok güzel bir etkinlikti. Herşey harikaydı, sizlerle bir arada olmak çok ayrı güzeldi :)

  YanıtlaSil