PUMA IGNITE XT İLE SPOR YAPMAK ARTIK ÇOK DAHA KEYİFLİ!


Spor ayakkabıları, spor ve antrenmanların en önemli olmazsa olmazlarından  biri. Onsuz bir spor düşünülemez bile. İyi bir spor ayakkabısı, sağladığı  konfor kadar tasarımıyla da  etkilemeli. Özellikle sporu, hayatlarının bir parçası haline getiren insanlar için doğru spor ayakkabıyı seçmekten daha önemli bir şey yok denilebilir.
Yoğun antrenman temponuza uyum sağlayan, enerjinizi ve hareket kabiliyetinizi en üst seviyeye çıkaran bir ayakkabıyı seçmek, yapacağınız sporun kalitesini de artıracaktır. 
PUMA Ignite ailesinin en yeni üyesi olan Ignite XT, bir antrenman  ayakkabısı olarak tüm beklentilerinizi karşılıyor. Modern ve şık tasarımıyla dikkat çekerken, sağladığı maksimum enerji ile enerjinizi zirveye taşıyor ve sporu daha keyifli hale getiriyor.


Ignite XT yüksek geri sekme ve Ignite Foam yastıklaması ile hareket kabiliyetinizi en yüksek seviyeye çıkararak darbe etkisini azaltıyor ve uzun süreli dayanıklılık sağlıyor. Ignite XT, koşu yaparken verdiğiniz enerjiyi size iade eden köpük teknolojisi ile sizi bitiş çizgisine taşıyarak bir sonraki hedefinize ulaştırıyor.


Ignite XT, bütün ayakkabı boyunca uzanan esneme kanalları sayesinde her yönde hızlı ve dinamik hareketi mümkün kılıyor.  Orta ve yan yüzlerde artırılan topuk kalınlığı yanal hareketleri desteklerken, dış tabanda yer alan sağlam kauçuk kapsüller ağırlık yapmaksızın zeminle tam temas ve tutuş sağlıyor. Dünyanın En Hızlı Adamı  Usain Bolt ve ünlü yıldız Rihanna da antrenman yaparken, uzun süreli performans vadeden PUMA Ignite XT’yi tercih ediyor. Ignite XT, sunduğu renk seçenekleriyle antrenmanlarınızı ateşliyor. Yoğun antrenmanları boyunca yüksek enerji isteyen sporcular için özel olarak tasarlanan PUMA Ignite XT, çok yakın zamanda bir ikon haline gelecek gibi gözüküyor.


Siz de en esnek koşu ve antrenman ayakkabısını deneyimlemek isterseniz, Ignite XT’yi tüm PUMA mağazalarında ve www.puma.com/ignite adresinde bulabilirsiniz.

Bir boomads advertorial içeriğidir.

You May Also Like

20 Yorum

 1. Eskiden ne çok giyerdim. Mavi beyaz pumalarım vardı. Çok uzun zamandır giymiyorum . Tekrar denesek mi acep??

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hiç bir zaman Puma kullanmadım ben ama bunun özellikleri çok güzel (:

   Sil
 2. Ahh bir de düzenli spor yapabilsem...

  YanıtlaSil
 3. Puma biraz cizgi değiştirmiş. Cok beğendim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dimi bana da öyle geldi, alışveriş listelerime eklenecek düzeyde hatta (:

   Sil
 4. Sağlıklı ayaklar ve rahat bir egzersiz için güzel bir tercih..

  YanıtlaSil
 5. Puma iyi bir marka ve spor yaparken kullanılabilir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kendini geliştirip, değiştirmesi hoşuma gitti benim de (:

   Sil
 6. Bir göz atmalı bu ayakkabılara :)

  YanıtlaSil
 7. ayakkabılar güzelmiş....

  YanıtlaSil
 8. Çocukluğumuzdan beri en güvendiğim markalardan birisidir PUMA :)

  YanıtlaSil