Bugünlerde Uğraştıklarım

Evde olunca vakit geçirmek için bu tip şeylerle uğraşmak hep keyif vermiştir bana. Odamın düzenini yavaş yavaş tamamen bu işler için düzenlemeye başlıyorum artık. İstiyorum ki istediğim şeyi anında bulayım, elimde ki yarım iş kaldığında katlanıp bi köşede durmasın o haliyle masada dursun istediğim zaman devam edebileyim. Master hayatımdan vazgeçmeye başladığım bu dönemde sanırım odamdaki ders kitaplarının yerini bunlar alacak.

Şimdi gelelim birazdan vereceğim fotoğrafların açıklamasına.
1.si kuru kafalı tişört,
2.si ise dantel detaylı mini kot şort.

- Kuru kafalı malzemelere annem ne kadar karşı olsa da ben çok seviyorum. Normalde korkutabilir belkide ama kıyafette, takılarda inanılmaz güzel duruyor. Bu senenin trendi olması da ayrı bir hoşluk tabi. İnternette bulduğum kuru kafa modellerinin en güzelini seçip, çıktısını aldım ve kalıbını kestim. Kullanmadığım somonvari turuncu tişörtümün ön kısmına yerleştirdim. Kuru kafanın malzemesi astarlık saten kumaşlardan. Fotoğraflamayı unutmuşum ama aynı kumaştan omuzlarda da şerit şeklinde kullandım.
  - Giymediğimiz kot pantolonları eskiden beri kesip, şort formatında kullanmak hepimizin olmazsa olmaz adeti. Bende çok önceden almış olduğum, buz mavisi kotumu kesip şort yapma kararı aldım. Rengi tam yazlık işte. Hamağa kurulmalık, çimlere uzanmalık (: Bunda da ne zamandır internet sitelerinde gözüme çarpan dantel detayını kullanmak istedim. Normalde nefret ederim dantelden ama böyle kullanınca değişik bir havaya bürünüyor kendiliğinden.


Fotoğraflarda malesef daha başlangıç aşamaları var. Bitince 2sininde son hallerini tekrar paylaşacağım. Fikir verir umarım size de bunlar (:

You May Also Like

2 Yorum

  1. Dantel detayı çok hoş olmuş hepsi güzel ellerine sağlık ;)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. sagol canım, bitirebilirsem inşallah elim değip. Son hallerini görmek lazım bi de (:

      Sil