Günün Sürprizi; Lila Kutu (:

Merhabalar tekrar,
Her yere yetiştiğim bir gün olacak gibi görünüyor bu Pazartesi. Ama mutlu bir post hazırladım şimdi size. Geçen hafta elime ulaşan Lila Kutu Eylül Ayı Kutusu'nun haberini yine buradan duyurmuştum size. Beğendiğim ve beğenmediğim yönleriyle birlikte. Özellikle ruj kısmında üzülmüştüm. Çünkü, yollarda gerçekten ziyan oluyor bu ürünler. Birkaç kişiden de aynı cümleleri duyunca yalnız olmadığımı anladım. Daha korumalı bir yöntemle elimize sağlam ulaşması kimin hoşuna gitmezdi ki.
Sağolsun, Lila Kutu Müşteri Hizmetleri ile ilk günden bugüne iyileştirme eleştirilerine hep olumlu yaklaşıyor; Allah var haklarını yenecek gibi değil.

Bugün sürpriz bir şekilde elime geçen bu pakette de tekrar ruj göndermişler. Ama bu sefer gerçekten sapasağlam geldi. Yanında da daha önceki kutularımızdan çıkan ve benim inanılmaz beğendiğim Aura by Swarovski parfüm numunesi, ayrıca bu ay ki kutumuzda yine gördüğümüz Bioderma Sebium numunesi geldi.
Bu nazik ve özenli davranışlarından dolayı teşekkürlerimi tekrar sunmak istiyorum. Eleştirileri dikkate almaları bizi bu kutu olayından ayrılmamaya sevk ediyor (:

Hala Lila Kutuya abone olmadıysanız buyrun, tıklayın

You May Also Like

2 Yorum

 1. çok sevindim senin adına..
  sorun yaşadığınımı bildirdinde tekrar bi gönderim sağladılar merak ettim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sağol cnm. genel bir yorum yaptım facebook sayfasında evet, ruj gönderimi konusunda. küçük bir öneri diyelim.

   Sil