Golden Lady Ojeleri

Biten haftadan herkese merhaba, umarım herkes için güzel geçiyordur, geçmiştir ve geçer (: 

Kaç gündür yazmayı düşündüğüm fakat yoğunluktan fırsat bulamadığım bir yazı ile buradayım şu an. Şikayet değil tamamen memnuniyet yazısı ve ufak öneriler yazısı. Golden Lady ile ilgili letişim kurabileceğim bir adres aradım fakat sitelerine ve adreslerine ulaşamadım. Tesadüfen aldığım hatta alırken tereddüt ettiğim ojesinden o kadar memnun kaldım ki sizinle de paylaşmak istedim. 
Fakat, aklıma takılan konu neden bu kadar ön yargılı yaklaştığım oldu. Yani ojelerinin şişe şekli ve üzerinde ki etiket baskı biraz amatör bir görüntü veriyor aslında. Daha alımlı bir şekilde ve görüntüde olsa gözüm kapalı alıp, daha önceden tanışma fırsatı yakalayabilirdim. Fırça yapısı çok güzel ve bu yüzden oje sürümü çok daha kolay gerçekleşiyor. Ayrıca ojelerinin yapısı da gerçekten pürüzsüz. Dayanıklılığı ise gayet uzun süre bana göre.

İlk aldığım ojeleri bu kokulu ojesiydi. Hindistan Cevizi kokusunun benim için önemi çok fazla olduğu için aldım aslında alırken. Bilseydim olan tüm ojelerini alırıdm. En azından şimdi fellik fellik Golden Lady arıyor olmazdım (: Umarım en kısa sürede daha çok çeşitine denk gelirim.

Oje: Golden Lady 31, Şort: Mango, Yüzük: Avon

You May Also Like

4 Yorum

  1. Ben de her yerde aramıştım bu kokulu ojeleri ama sonunda arkadaşım bir yerde bulup gönderdi :) Hindistan cevizi kokusunu seviyorsan top coatına aşık olacaksın demektir :) Hindistan cevizi kokulu top coatları var çünkü :)

    YanıtlaSil
  2. bende de okyanus kokulusu var o kadar hafif ki hiç rahatsız etmiyor çok keskin kokulardan hoşlanmayanlar için ideal :)

    YanıtlaSil