Pazar Ritüelim (:

Merhaba,


Pazar günü bitti gerçi bu saatte ama olsun hala Pazar bizim için. Pazartesi gelmesin hiç dimi (: Hafta içi cildime çok fazla baktığımı söyleyemem. Gündüz işe giderken de öyle çok fazla makyaj yapmadığım için akşamları  makyajımı temizlemekle yetiniyorum sadece. Tüm enerjimi Pazar gününe bırakıyorum yani. Hal böyle olunca da bazen yüzüm için maske, bazen saçıma uygulayacağım bakım yağı, bazen de herhangi başka bir ciddi uygulama ile uğraşıyorum. Bu hafta seçtiğim ürünler ise bunlar;


Watsons aşığı olarak ürünlerine hastayım. Duş jellerinden tutun da maskelerine kadar işte (: Watsons mağazalarında vakit geçirmeyi seviyorum aslında. Çok ciddi geliyor bana hep. Bayağıdır uğrayamadım gerçi o da ayrı konu. İlk fırsatta tabi ki yolum düşecek, düşmeli. Şu meşhur Magic Lip Balm'ından almalıyım (: Hı bir de ıslak mendilleri aklıma takılan, ilk gittiğimde almam gereken.

Şimdi sırayla geçeyim bugün naptım ?

Derinlemesine Temizleyici Burun Bantları: Ben Watsons'tan aldığım bu ürün öncesinde burun bantı konusunda bayağı beceriksizdim. Ama bu ürün gerçekten başarılı. Uygulaması fazlasıyla kolay ve sonuç zamanla gözle görülebiliyor. Bantı çektikten sonra ılık su ile hafif yapışkanlığını temizliyorsunuz. Ben yıkadıktan sonra bir de tonikliyorum tam olsun diye. Kutuda 10 adet bant var. Sanırım ben kutumu yine bitirdim, yenisi alınmalı. 
Saçlarda Elektriklenmeyi Önleyici Krem: Bu ürünü şişesine vurulup almıştım. Açıkcası vadettiği şeyleri gerçekleştirmesini de beklemiyordum. Ama beni yanılttı. Saçınızı ıslak yada kuru iken uygulayabiliyorsunuz. Ama ıslakken uyguladığınızda verdiğiniz şekili daha sağlam koruyor. Yağlanma yapmadan saçın elektriklenmesini önlüyor. Artı kokusu çok güzel. 

Bu arada saç demişken dün ani aldığım bir kararla saçımı biraz bakıma almaya karar verdim. Yani kendini biraz toplaması açısından boyamayı düşünmüyorum. Tarihi de not ettim bakalım ne kadar dayanabileceğim. Onunla ilgili ayrı bir post hazırlayacağım önümüzdeki günlerde. Ne yapacağım, ne yapmalıyım fikirlerinize açığım (:

Flormar Oje & Parlatıcı: Bu haftaya sade bir başlangıç yapmak istedim fark ettiyseniz. Arada bu değişiklikler iyi geliyor.

Herkese mutlu bir yeni hafta diliyorum.
You May Also Like

0 Yorum