Watsons - Solait Ürünleri Hakkında


Watsons mağazalarını benim gibi siz de sıkı takip edenlerdenseniz bu yaz raflarda yerini alan Solait'leri görmüşsünüzdür. Aslında bu ürünlerle tanışmam biraz da annemin sayesinde oldu. 


Yaz geldiğinde bana, sen kendi ürünlerini kullan bana daha güzellerini alalım dediğinde ısrarla bunları aldırmıştı. Sağolsun Watsons çalışanları da her zaman ki gibi sabırlarıyla, bu ürünler karşısında ki tedirginliğimi sorularımı yanıtlayarak giderdiler.


İsviçre'de üretilen bu ürünler Watsons'tan alışık olduğumuz SuperDrug çıkışlı. Bunların zaten kötü bir ürününe rastlamadım ben denediklerim arasında.
Alırken yine de korktum ama korktuğuma hiç değmedi. Hatta bir kaç ürününü daha almayı düşünüyorum. Aldığım ürünler Güneş Sonrası Nemlendirici Sprey ve Yüz İçin Güneş Losyonu idi. Tahmin ettiğiniz gibi kırmızılar güneş sırasında kullanılacaklar, Lacivertler ise güneş sonrası (:


Ben gerçekten ikisinden de memnun kaldım. Arazide zamanımın çoğunu geçirdiğim için de yüz kremini günlük olarak bile kullanabiliyorum. 50 faktörlü olduğu için gerçekten cazip geliyor. İkisinin de kokusu inanılmaz güzel. Fiyatları da fazlasıyla makul, bu ay ki katalogta da indirimde. Ben de kaçıramayacağım sanırım. Watsons gerçekten çok sevimli, ilk açıldığı andan beri şirin mağazalarının ve çalışanlarının bağımlısıyım (:

You May Also Like

0 Yorum