Mutluluk (;

Herkese Cumartesi gününden Merhaba,

Ben malesef her Cumartesi de devam ettiğimiz gibi şirketteyim. Bir çoğunuz gezmelerde pastaları börekleri götürüyor, bir çoğunuz alışverişlerde, bir çoğunuzda evde temizlik telaşında belki. Ama inanın hepiniz benden şanslısınız tatilseniz bugün.

Neyse günü de yarıladım sayılır aslında çok da söylenmeyeyim dimi (: Çok şükür ki işimiz gücümüz var ve işime gücüme delicesine bağlıyım. Allah herkese böyle bir hayat versin dilerim ki.


Gelelim asıl meseleye, yayın başlığımın sebebine. Geçtiğimiz günlerde etkinlik kraliçemiz Mavi Dükkan blogunda bir etkinlik başlatmıştı. Evet çekilişlerdense bu tip etkinlikleri daha çok seviyorum. Bizde bu etkinlik kapsamında toplandık, bir araya geldik. Etkinliğin öyle çok zorlayan kuralları yoktu. Asıl amaç karşı tarafı sürpriz bir şekilde mutlu etmek. günler öncesinde kolilerimizi hazırladık ve fotoğraflarını kraliçemize gönderdik. O da bizi eşleştirdi en güzel şekilde. Benim eşim de çok önceden de tanışmış olduğum İnci Tanem adresinin tatlı mı tatlı sahibiydi. Beni gönderdiği kutu gerçekten öylesine mutlu etti ki, bu mutluluğumu ona kelimelerle dökebildiğime bile inanmıyorum hala. Bu güzel etkinlik ve eşim için; Mavi Dükkan 'a ayrıca yeni etkinlik için de sayfasını ziyaret edin derim benden söylemesi ve İnci Tanem 'e çok tşkler. Umarım tekrar bir yerlerde bir araya gelebiliriz (:

 
 

You May Also Like

6 Yorum

 1. canımsın süpersin kolide ben bu kadarına dikkat etmedim ama harika şeyler hazırlamış eşın çok kıymetlı bı bayan az cok tanıyorum onu çokda zevklı güzel cümlelerin için saoll canımsın

  YanıtlaSil
 2. Aynen canım senin sayende böylesine güzel insanlarla tanışıyoruz (:

  YanıtlaSil
 3. Hediyeleşmenin en güzel yanı mutlu edebilmek.İşte o zaman bizde mutlu oluyoruz.
  Hepsini güzel güle kullan canım.:)

  YanıtlaSil
 4. ne cici şeyler bilsem ben de katılırdım.ayrıca kızlar nuxe çekişlişim var beklerim

  YanıtlaSil
 5. Teşekkürler canım (: Mavi Dükkan'da başka bir etkinlik var katılmak istersen yine (;

  YanıtlaSil