Ürün İnceleme - Infinite Seduction Bayan EDP & Vücut Losyonu / Avon

Herkese Merhaba,

Avon'un güzel bir kokusu ile tanıştırmak istiyorum. Daha doğrusu benim Aromadisiac'tan sonra Avon kataloglarında aradığım parfüm, bu olacak sanırım. Çünkü; Infinite Seduction Bayan EDP'nin kokusu tam da Aromadisiac ayarında. Aromadisiac neden kaldırıldı hala da çözebilmiş değilim. Tekrar gelse ne de güzel olur diyordum hep, imdadıma bu parfüm yetişti.

 
 
Evet K11 katalogundan sipariş verdiğim bu parfümün kokusunu daha önce hiç bi yerde duymadım hatta tester'ına bile denk gelmedim. Fakat içeriğinde ki kokuları okuduğumda denemek istedim ve gözüm kapalı sipariş verdim.

Gelelim kokunun ayrıntılarına; Vanilya Notaları, Ferah Gardenya Yaprakları ve Baharatlı Siyah Karabiber birleşimi oryantal bir koku. Genelde migrenim olduğu için çok ağır parfümler kullanamıyorum, fresh kokular tercihim. Fakat Vanilya ve Karabiber birleşimleri hep kalbimi fethetmiştir. Bu da öyle bir koku sanırım. 

K11 katalogunda yanında devam ürünlerinden herhangi birini seçebiliyordunuz. Bende tercihimi vücut losyonundan yana kullanmıştım. Çünkü, genelde kullandığınız parfümün etkisi losyonu ile birlikte daha da artıyor.
 
 

Parfümün sunumuna gelince, şişe rengine ve şekline bayıldım. Akşama kadar da kalıyor diyebilirim kalıcılığını merak ettiyseniz. Etrafında dikkatini çekiyor emin olun (: Avon'un bizi düşünerek, bu parfüm için çanta boylarından da çıkarmasını merakla bekliyorum.You May Also Like

7 Yorum

 1. Henüz parfümü denemedim ama alsam mı diye düşünmüyor değilim. Aramodisic bana değişik gelmişti, çok beğendiğimi söyleyemem, benzer bir kokuysa sanırım beğenmeyeceğim.
  Satıştan kalkan bir parfüm yerine benzer bir parfüm bulmana sevindim. Güle güle kullan =)

  YanıtlaSil
 2. Teşekkür ederim canım yorumun için (:

  YanıtlaSil
 3. Süper 4lü varken çanta boyunu çıkarmazlar ama minin 10ml liklerini yapabilirler :)

  YanıtlaSil
 4. bu koku infinite moment'in kokusuna benziyor mu ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yok pek benzemiyor bu ona göre birazcık daha ağır.

   Sil
 5. bu parfum de mi kaldırıldı? uzun suredir katalogda goremiyorum

  YanıtlaSil