Amerika Macerası Vol 3. - Bataklık Gezisi

Herkese Merhaba,

Amerika yazılarım bitti bitecek az kaldı, kurtulacaksınız benden (: Disney World sonrası bizim konferans programımız başladığı için 4 günü es geçiyorum. Çünkü arazi gezileri, araştırma merkezi gezileri, sunumlar derken en sonunda konferansı 16 Ocak'ta bitirdik. Bize ise sadece 17'si kalmıştı. O gün de yine konferans programına dahil olan turistik gezileri anlatmak istiyorum.

Sanırım 1-1,5 saatlik bir yol sonrasında buraya ulaştık diyebilirim. Oldukça heyecan ve merak ile neler göreceğimizi merakla bekledik grupça. Ve sonunda kendimizi sazlıklar üzerinde botla gezerken bulduk. Hava inanılmaz soğuk ve rüzgarlıydı. Botlarda oldukça hızlı gittiği için ilk 10-20 sn yüzümüzün bu duruma uyum sağlamasını bekledik. Sonrasında ise fazlasıyla heyecanlı bir tur yaptık.

Gezdiğimiz yer bataklıktı ve en önemlisi timsahların doğl yaşam alanıydı. Biraz korkmadık desem yalan olur. Çünkü kazara bottan düşmeniz demek facia (: Rehberimiz timsah gördüğü yerlere usulca yaklaşıp bizim de görmemizi sağladı. Aslında sadece timsah da değil, su yılanları ve birçok kuş türü de bataklıkta yerini almıştı. Kendimizi gerilim filminde gibi hissettiğimiz anlarla sabah programımızı bitirmiş olduk. Sizi fotoğraflarla başbaşa bırakıyorum (:

Devamı gelecek..

 
 
 
 

You May Also Like

0 Yorum