Avon - Anew Vitale Serisi

Herkese Merhaba,
Avon'dan; kullanmaya başladığım yeni bir seriden bahsetmek istiyorum size. " ANew Vitale Serisi " Yorgunluk ve stresle ortaya çıkan ilk yaşlanma belirtilerine dur deyin! Avon'un yeni serisi Anew Vitale ile bu belirtilerle mücadele edebilirsiniz. Serinin içeriğinde bulunan Pro Energy Complex formülü ile cildin donuk ve yorgun görünmesini önlüyor, ince çizgiler ile savaşıyor. Avon'un bu yeni seti ANew Vitale’in Gündüz Kremi SPF25, Jel Gece Kremi, Göz Çevresi için Jel Krem ve Jel Temizleyici ürünlerinden oluşuyor.

Yaşlanma karşıtı olan bu serinin yüz temizleme jeli, göz çevresi için bakım jeli ve 20 koruma faktörlü BB kremini aldım kendim için. Malum yaşım artık 31 olmuşken; ürünlerin 25+ yaş olması sebebiyle sanırım artık bu tür korumalı, geciktiricili ürünlere başlamam gerekiyor (: Ne kadar erken korumaya başlarsam o kadar geç zarar görürüm diye düşünüyorum.


Gelelim kendi yorumlarıma;
İlk önce ambalajları oldukça sevimli, pembe pembe mini mini.

Yüz yıkama jelinin kokusu ve kıvamı insanı rahatsız etmiyor. Ilık su ile rahatlıkla köpürüyor ve gayet güzel temizlediğini söyleyebilirim. Ki benim gibi makyaj temizliği konusunda mendillerden vazgeçemeyen birini bile yüz yıkamaya teşvik ediyor. Bu yüzden bağımlılık yapıyor, bırakamıyorsunuz. Ve kullanmaya başladığımdan beri yüzümde ki canlılığı etrafımdakiler de farkedebiliyor.


Göz çevresi için aslında daha önce birkaç ürün kullanmıştım fakat deneme boyutunda oldukları için fazla etkisini anlayamamıştım. Bu sanırım bitene kadar benimle olduğu için işe yarayacaktır diye düşünüyorum. 


BB krem konusunda ise daha tam fikrim oluşmadı malesef. Çünkü aldığım beri fazla kullanamadım. Kullandığım günlerde ise herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmadım. Yağlanma yapmıyor en azından. Ayrıca ten rengime çok uyduğunu söyleyebilirim. 
Kısacası tavsiye edebileceğim bir grup oldu. Devam ürünlerini de almam da bir sakınca yok diye düşünüyorum.

Sevgilerimle.

You May Also Like

0 Yorum