Avon - Ultra Color Absolut Ruj ' Smooth Plum

Merhaba,

Hafta sonuna adım adım yaklaşıyoruz artık. Cumartesi günü çalışmayanlar eminim bu moda girdiler bile çoktan. Darısı da yarın bize artık napalım (:

Son zamanlarda bir çok ortamda denk geldiğimiz Avon'un Absolute rujundan bahsetmek istiyorum. Katalogta görmemle birlikte sipariş vermem bir oldu. Koyu bir ruj aradığım için bu koyu mor renkte ki ruju görünce dayanamadım evet. 


Avon bu ruju " Absolute Ruj, içeriğinin %50’sinden fazlasını oluşturan nemlendiriciler, E vitamini, C vitamini, phytol ve kolajen ile dudaklarınızı her an nemlendirmeye devam ederken anında daha dolgun bir görünüme kavuşturmak üzere geliştirildi. True Color Teknolojisi ile geliştirilen bu sihirli ürün, sizi daha dolgun, daha pürüzsüz ve bakımlı görünen dudaklara kavuşturmakla da kalmıyor; True Color Teknolojisi ile geliştirilen formülü sayesinde size her an canlı ve cesur renkler sunuyor. " cümleleri tanımlamış.

Ben aslında ruj özürlü bir insanım. Ne sürmesini becerebilirim ne de kalıcılığını sağlamayı. Fazlasıyla yumuşak bir ruj zaten. Ayrıca nemlendirmesi gayet güzel yani üzerinde ki iddialar boşuna yazılmamış bana göre. Memnun kaldığım bir ürün oldu sadece sanırım biraz daha mat bir ruj arayışına devam ediyorum. Parlak olması eksisi diyebilirim kendi adıma.

Moroccan Argan Oil'in yazısı da çok yakında. Bu güzel ürünlerle tanışmamızı sağlayan Avon Türkiye'ye teşekkürler.

You May Also Like

0 Yorum