Dogum Günü Kızı Olmak (:

Herkese Merhaba,

Günlerden 5 Şubat ise sonuna kadar benim kimseye kaptırmam, vermem (: Yoğun bir iş temposuna sahip olmasına rağmen diğer yandan da telefonların susmaması, sürprizlerin an an gelmesi ve tüm sevdiklerimin düşünceli hareketleri beni fazlasıyla mutlu ediyor bugün. Annem beni iyi ki doğurmuş evet, bunu kendisine söyleyip çok fazla şımartmak istemiyorum onu (: İyi ki böyle bir ailede yetişip şu an ki çevreme sahibim. Kendimi sadece bunlar için bile şanslı hissedebilirim. Gece rüyama giren çok yakın zamanlarda kaybettiğim annanem ve dedem için ise ayrıca şükretmek istiyorum Allah'a. 

Hı bir de yaş mevzu var; 31 olmuşum en kocamanından. Hissediyor muyum sanırım asla ama yoruluyorum artık galiba yaşlanıyorum (:


You May Also Like

5 Yorum

 1. iyi doğdun kova hatunu :)
  nice senelere
  ben de doğum günümde anneme hediye alırım iyi ki doğurmuş diye
  güzel yıllar seninle olsun hep

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım benim tşkler (: hepimizin inşallah en güzel günleri olur (:

   Sil
 2. Nice mutlu yıllara :)

  YanıtlaSil
 3. kız seni yerler yerler :D iyi ki doğduuunn Aslııı iyi ki doğduuun Aslı :) ben samimi arkadaşlarıma iyi ki çıktın diye böğürüyorum doğum günlerinde, sen de samimi kategorisindesin ve sana da öyle demekte bir sakınca görmüyorum :D lütfen annene benim adıma da bi tşk et, bu dünyanın sen gibi güzelliklere ihtiyacı var çünkü :D

  YanıtlaSil
 4. @içses çok tşk ederim (:

  @supercellma ahh ne güzel bi mesaj böyle, iyi ki tanımışım seni bebeğim çok tşkler (: kocaman öpüyorumm seni muckk

  YanıtlaSil