Fikri Mühim Kit - Nescafe Classic & Coffee Mate * Ayrılmaz Ikili

Geçtiğimiz haftalarda biz Fikri Mühimcilere güzel bir paket geldi. Nescafe Classic ve Coffee Mate'ten oluşan, severek tükettiğimiz Nescafe sürpriziydi bu. Toplam da 2 set halinde gelmişti. Fakat ben yaptığım uzun seyahatler sonrasında ancak yazabiliyorum yazımı. Sanırım fazlasıyla düşünülmüştü bu setler; tek eksiği kupasıydı. İş yerine ve eve bıraktım ben 1'er setler halinde. Evde de hem kendim içtim hem de ev halkına içmesi için, ikram etmesi için özellikle tembihledim. Ki onlardan da farklı fikirler alayım. İyi ki de öyle yapmışım (: Fazla yorumdan hiçbir zaman zarar gelmez. 


Ofiste çalışırken en çok tükettiğim ürünlerden birisi Nescafe. Günü 1 Türk Kahvesi ve bol Nescafe ile tamamlarım genelde. Çayımız malesef şirkette güzel demlenmediği için bitki çayları tercihim. Aslında bağırsaklarımda tembellik problemi olduğu için Nescafe'ye de zaman zaman ara vermem gerekiyordu. Ta ki bu #ayrılmazikili ile tanışana kadar. evet bilmiyorum kahve kremasının içeriğinden midir nedir hiç tembellik problemi yaşamadım, rahatsız etmedi beni. Rutin bir şekilde bitene kadar içtim. Ve yeni paketler için ilk alışverişimde listemde yerini aldılar.
Bu ikili beni fazlasıyla memnun etti diyebilirim. Etmiş ki tekrar almayı düşünüyorum. İçirdiklerimden de olumsuz yorum almadım. Tabi ki herkes Nescafe içiyor ama özellikle raporluk bir olayımız olduğu için extra özenli içmelerini istedim. Sağolsunlar beni de kırmadılar.

Bitirdiğimiz kampanya adına Fikri Mühim ve Nescafe ekibine tekrar teşekkürlerimi sunuyorum, sevgilerimle.

You May Also Like

0 Yorum