L'occitane Yeni Ürünler - Immortelle Brightening Serisi

L'occitane bildiğimiz gibi inanılmaz güzel kokulu ve doğal içerikli ürünlere sahip bir kozmetik markası. Kendilerini de sürekli güncelleyip, oluşan yeni konulara göre ürünler geliştiriyorlar. İşte bu da yeni grup " Immortelle Brightening "

IMMORTELLE & BELLIS PERENNIS  
(Ölmez Otu & Çayır Papatyası)   

Genç bir cilt için aydınlığın iki çiçeği; Eşsiz yaşlanma karşıtı özelliklere sahip Ölmez Otu esansiyel yağı ve cilde gençilk kazandıran, aydınlatan ve renk tonunu dengeleyen Çayır Papatyası Brightening Immortelle (Aydınlatıcı Ölmez Otu) serisinde bir araya geldi. Patentli etkinliğe sahip, 
Korsika’dan gelen organik Ölmez Otu esansiyel yağı, ciltteki çizgileri pürüzsüzleştirmeye ve cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur.
Bellis Perennis yani Çayır Papatyası aydınlatıcı özelliklere sahip etkili bir çiçek, cildin gençlik ışıltısıyla aydınlanmasını sağlar.

           

 
      
      Immortelle Brightening Essence – Yenilenen formül ve ambalaj - 198TL
    Ölmez Otu Aydınlatıcı Serum; Korsika’dan Ölmez Otu ve Çayır Papatyası ile Yeni Brightening Essence formülü eskisinden daha da etkili aktif molekül konsantrasyonuna sahip, böylece aydınlatma perfomansı daha da yüksek. Ferahlatıcı, sulu yapısı cilt tarafından kolayca emilerek aydınlanmasını sağlar. Renk pigmentlerinin üzerindeki etkisi sayesinde ciltte oluşan koyu lekelerin azalmasına yardımcı olur, böylece daha dengeli bir cilt kompleksi oluşur. 

L’OCCITANE’ın bu 2 yeni, pratik ve etkili ürünü cilt bakımına yeni bir soluk kazandıracak! Özellikle yaşlanmadan kaynaklanan koyu leke oluşumunda ve gözlerdeki yorgunluk belirtileri ile savaşan bu ürünler kısa zamanda cilt bakımının vazgeçilmezleri arasında yerini alacak!


            Immortelle Brightening Touch Targeted Corrector – YENİ – 89TL 

Ölmez Otu Aydınlatıcı Dokunuş; Hafif ve yağsız dokusu cilt tarafından kolayca emilir. Cildi kurutmayan formülü her türlü koyu leke* görünümünü azaltır ve aydınlığını geri kazandırır. Yorgunluk belirtileri gözden kaybolur, hatta koyu lekeler bile yok olur. Cilt kompleksi daha dengeli görünür ve gençlik ışıltısını yeniden kazanır.

BİR FIRÇA ETKİSİ

Ister çıplak cilde veya makyaj üstüne uygulayın. Fırçası sayesinde kolay ve doğru noktalar hedef alınabilir. Ciltteki dengesizlikler görünmez hale gelirken, gölgeli bölgeler de aydınlanır (koyu halkalar, çene bölgesindeki çukurlar, dudak çevresi ve burun kenarları).


  


 
   Immortelle Brigthening Eye Care & Mask Duo Brightening Corrector – YENİ – 109TL 

    Ölmez Otu Aydınlatıcı Göz Bakımı & Maske İkilisi; Bu çok yönlü ve üç etkili formüle sahip ürün günlük göz kremi veya göz çevresi maskesi olarak kullanılabilir. Nemlendirici jel-krem dokusu cilt tarafından emilerek gözlerin rahatlamasına ve pürüzsüzleşmesine yardımcı olurken, metal aplikatörü sayesinde ferhalık hissi verir. Gölgeli bölgeler yumuşar. Göz çevresi daha pürüzsüz ve aydınlıktır. Gözler canlanmış, aydınlanmış ve dinlenmiş görünür. 

      
    AYDINLIK GÖZLER

Bu ürün sadece cilt üzerinde bir “kurtarıcı” değil aynı zamanda önleyici etkileri de var. Maske olarak kullanıldığında, 10 dakika içerisinde gözleri canlandırır – kısa bir uykudan sonra veya uzun bir geceden önce kullanmak için ideal!


  

*Basın Bültenidir

You May Also Like

1 Yorum

  1. Merak ettigim bir seri. Kullanirsaniz yorumlarinizi okumak isterim.

    YanıtlaSil