Moshos Garden - Shea&Portakal Özlü El/Vücut Kremi

Geçtiğimiz günlerde Moshos Garden'dan gelen güzel paketten bahsetmiştim. Ürünleri de hızla denemeye başladım ve sizlerle de paylaşmak istiyorum.


Ürünlerin tamamen doğal olması tabi ki artı ama ben ilk anlamda kokularına da artı eklemek istiyorum. Çünkü kullanacağım ürünün gerçekten güzel kokması lazım. İstediği kadar faydalı olsun başka özellikleri olsun, kötü kokarsa kullanamıyorum malesef. Ama Moshos Garden ürünlerinde böyle bir sorun yok, hepsi mislerle bezeli.


Gelelim benim başlığıma konu olan Shea&Portakal Özlü El/Vücut Kremi'ne, Moshos Garden kendi ürününü " İçerdiği portakal ve bergamot yağları ile cildi temizler, hücre yenilenmesini hızlandırır. Bitkisel gliserin sayesinde cildi yoğun şekilde nemlendirir, var olan nemi korur. " şeklinde tanımlanmış. Ve içeriğinde; organik shea yağı, saf hindistan cevizi yağı, saf kakao yağı, amber, badem, biberiye, portakal, greyfurt, bitkisel gliserin mevcut.

 
Kavanozun kapağını açtığınızda çok sert, katı bir ürünle karşılaştığını sanıyorsunuz. Fakat yanılıyorsunuz. Ürünü almak için parmağınızla bastırdığınızda fazlasıyla yumuşak bir krem olduğunu anlayabiliyorsunuz.


Yapısı göründüğü gibi pütürlü. Kokusu muhteşem; hem portakalın ferahlığı var hem de Shea'nin o dillendiremediğimiz duygusu.

Elinizi ise yumuşacık yapıyor ve uzun süreli bir nemlendirme sağlıyor. Ayrıca yağlı bir görüntü sağlasa da bu uzun sürmüyor ve yapış yapış hissi bırakmadan memnun edici bir etki yaratıyor. Ben diğer içerikli ürünleri de denemek istiyorum ilk fırsatta.Umarım size de fikir vermiştir.

Teşekkürler Moshos Garden

You May Also Like

2 Yorum