Moshos Garden Ürünleri

Herkese Merhaba,
Yoğun geçen gün sonrası eve gelip dinlenmek gibisi yok. Bilgisayar başında biraz kafayı boşaltmak da fayda var. Hazır gün içerisinde de güzel bir paket almışken sizinle paylaşmak istedim. 

Ürünlerimiz; Moshos Garden'dan. Sanırım sipariş verseydim ya da içimden geçirseydim ancak bu kadar güzel seçimler gönderilebilirdi. İnce notu ve güzel seçimleri için Alpaslan Bey'e teşekkürler (:

Moshos Garden kendini Moshos Garden, doğal cilt bakımı ve sağlıklı yaşam için %100 bitkisel ürünleri doğal yaşam dostlarının beğenisine sunuyor. " cümleleri ile tanıtıyor. Doğal olması fazlasıyla cazip geldi bana. Ve şirin ambalajları ise kalbinizi fethediyor.


Paketi açar açmaz mis gibi Lavanta kokusu alıp en güzel bahçelere götürdü beni. Pek sevimli bir Lavanta kesesi de karşılamış oldu böylelikle beni. Gelen diğer ürünler ise; 
- Shea ve Portakal Özlü El ve Vücut Kremi
- Tatlı Badem Özlü Saç Bakım Yağı
- Güçlü Tırnaklar İçin Bakım Yağı
Saç ve tırnak bakım yağları bu aralar merak sardığım ürünler olduğu için hemen bu akşam ikisini de denemek istiyorum. Ve deneyim yazılarımı da geciktirmeden paylaşacağım sizinle. Bu ürünlerden mahrum kalmanızı istemiyorum çünkü.


İncelemek isterseniz www.moshosgarden.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Teşekkürler Moshos Garden

You May Also Like

0 Yorum