Yves Rocher - Kuru Saçlar için Besleyici&Onarıcı Saç Maskesi

Herkese Merhaba,

Umarım güzel başlayan bir Pazartesiniz oldu ve tüm hafta da öyle geçer. Benim boğazım da hafif acılar var, ses kısılmalarım mevcut malesef. Yine de ayakta gezebiliyorum çok şükür ki. 

Sizlere geçtiğimiz günlerde Yves Rocher'den aldığım saç maskesi hakkında yorumlarımı belirtmek istiyorum. Aslında 2. denemeyi falan beklesem belki de daha uygun olacaktı ama memnun kaldığım için yazmak istedim bekletmeden.
Saçlarımı yaklaşık 5 aydır boyamıyorum, tamamen bakıma aldım diyebilirim. Uçlarından da uzadıkça çok fazla olmadan kısalttırıyorum. Hal böyle olunca da bakımını arttırmak adına bu tip ürünleri denemek istiyorum. Silikon ve Paraben içermemesi alımımda etkili olmuştu. Çünkü Paraben içermeyen saç ürünleri gerçekten saçıma çok iyi geliyor. İçeriğinde ki Yulaf ve Organik Karite yağı ise sanırım saçları asıl besleyecek etmenler. 
Saçlarım kısa olsa da fazlasıyla yoğun olduğu için bayağı kullanmam gerekti açıkcası, yapısı da biraz katı olduğu için saçıma yayarken zorlanmadım desem yalan olur. Kokusu ilk sürdüğüm anda ki kadar yoğun değil şu an. 2. sürüşümde nasıl olacak bakalım, belki o zaman daha kalıcı olabilir. Ama saçlarımı yumuşatma ve parlalık konusuna değinmem gerekirse çok etkili. Fönlediğim gibi de duruyor şu an. Gayet memnun kaldım diyebilirim. İndirimler denk geldikçe stoklayacağım bir ürün oldu kendisi. 

Teşekkürler Yves Rocher


You May Also Like

0 Yorum