Yves Rocher Online Alısveris - Indirim Kuponu Sürprizi

Herkese günaydın,

Sabah gözümü açar açmaz alışveriş yapmışım gibi bir şey oldu. Cumartesi çalışıyorsam kendimi böyle motive etmemde herhangi bir problem yoktur sanırım (: Bahanemiz hazır gördüğünüz gibi. Neyse çenem daha fazla düşmeden size de haber vereyim istedim hemen.Bunun için ilk teşekkürü de Makyaj Blogum 'un güzel sahibesine göndermek istiyorum bu bahane ile. Yazdığı yazıyı okuyarak haberim olmuş oldu.


Açıkcası ben doğum günümde de indirim verir diye beklemiştim ama Yves Rocher'den ses çıkmayınca kırılmadım desem yalan olur. Ürünlerini severek hatta tutkuyla kullanıyorum çünkü. Ne zamandır da böylesine güzel bir kampanyaya denk gelmemiştim. Gelelim indirimimizin detaylarına; Öncelikle minimum 15 tl'lik bir alışveriş yapmanız gerekiyor. Bu alışverişten sonra indirim kuponu bölümüne ZYEDF4 yazarak 10 tl'lik indirimi kazanmış oluyorsunuz. Bu indirimle beraber kargo ücreti sıfırlanıyor ve en güzeli burada Yves Rocher Expres Göz Makyajı Temizleyici sepetinize ekleniyor. Bunun yanında zaten internet sitesinden yapmış olduğunuz alışverişe Mandalina'lı Dudak Parlatıcı hediye olarak ekleniyor. Bir de Elixir 7.9 numunesi sepetinizde yerini alıyor. 

 

Ben de ne zamandır denemek istediğim ve bayağıdır saçlarıma bakıma aldığım için Kuru Saçlar için Besleyici & Onarıcı Saç Maskesi 'ni aldım. Silikon ve Paraben içermemesi gönlümü fethetti diyebilirim.

Gördüğünüz gibi 7.5 tl'ye neler aldım. Nasıl gayet güzel, gayet dolu dolu bir alışveriş değil mi. Kendime hem doğum günü hem de sevgililer günü hediyem olsun bunlarda (: Tşkler Yves Rocher.

Süresi hakkında bilgim yok malesef, acele davranmanızı tavsiye ederim. Öpüyorum çok, bakim siz neler kapacaksınız ?

You May Also Like

0 Yorum