Yves Rocher Online Alısverisim

Geçtiğimiz hafta bir furya şeklinde Yves Rocher'in sitesine yüklendik. Hem indirim kuponu, hem ücretsiz kargo hem de hediyeler olunca dayanamadık. Günün sonuna doğru alışveriş yapmaya çalışanlar yoğunluktan dolayı siteden şikayetçi de oldu.

Günler sonra çoğumuza, belki de herkese bilemiyorum; Mandalina'lı Dudak Parlatıcı stoğunun tükendiğini bunun yerine dudak balsamlarından gönderileceği maili geldi. Sonrasın da kargoya verildikleri haberi. açıkcası bu stok tükenme haberine sevinmedim desem yalan olur. Çünkü parlatıcılarla fazla aram yok, bir türlü uyuşamadık. Fakat balsamlardan da hangisi gelecek diye içim içimi yedi. 

Ama bugün kargo geldiğinde ilk baktığım balsam oldu ve rahat bir oh çektim. Gelen; Vanilya'lıydı. Vanilya ve Hindistan Cevizi kokularına hastayım çünkü. Hatta sırf bunlar yüzünden Yves Rocher'ı çoğu zaman tercih ediyorum.

Bakalım neler aldım;Saç maskesinin en çok kokusunu merak ediyordum, bayıldım. Sadece bunu söylemem yeterli sanırım. Denedikten sonra asıl yorumlarım gelecek.

Göz makyajı temizleyiciyi bu akşam deneyeceğim, genelde bu konuda da hep hüsrana uğramışımdır. Bakalım Yves Rocher beni mutlu edecek mi?

Dudak balmım mmm nefis (:

Umarım sizde en az benim kadar memnun kalırsınız.You May Also Like

0 Yorum