Yves Rocher - Vanilya Dudak Balsamı

Herkese Merhaba,
Geçtiğimiz haftalarda yaptığım Yves rocher alışverişi ile birlikte hediye gelen Vanilyalı Dudak Balsam'ından bahsetmek istiyorum size.


Krem türevi ürünlerde Vanilya ve Hindistan Cevizi özleri tercihimdir genelde. Kokusu oldukça hoşuma gidiyor. Yves Rocher'in Vanilyalı Lip Balsam'ını da ilk defa deniyorum. Aslında online alışveriş kampanya hediyesi olarak Mandalinalı gloss gelecekti ama onun yerine bu ürünün gelmesi beni daha fazla mutlu etti diyebilirim. Dudağıma sürdüğüm tüm ürünleri yeme huyum olduğundan lip balmların etkisi biraz daha uzun sürebiliyor bu yüzden.Yine Paraben içermeyen bir ürün. Yves Rocher bu ürününü " Kalori hesabı yapmadan tatlı bir kaçamak yapın! Kendinizi şekerleme tadında bir esintinin içerisinde bulmak istediğiniz her an Vanilya parfümlü bu dudak balsamını sürebilirsiniz. " şeklinde kısaca tanımlıyor.

Benim yorumum ise; kokusu yok. Tadı evet Vanilyayı tam anlamıyla hissedebiliyorsunuz. Herhangi bir şekilde renk yada parlaklık vermiyor dudağınıza. Yumuşatma etkisi ise gerçekten güzel.Gördüğünüz gibi ofiste bilgisayaramın baş köşesine yerleşti bile.

Teşekkürler Yves Rocher


You May Also Like

0 Yorum