Inceleme - HC Hair Care OVEX : Hızlı Saç Kurtarma ve CanlandırmaTerapisi

Herkese Merhaba,

Geçtiğimiz haftalarda sevgili Cadı'nın Kozmetik Kazanı  blogunun güzel sahibesinin yaptığı tanıtım çekilişinde benim de kazanmış olduğum HC Hair Care Ovex ürününe ait yorumlarımdan bahsetmek istiyorum size. Uzun bir zamandır saçlarımı resmen detoksa aldığımdan ara ara bahsediyorum size. İşte tam da bu dönemde böylesine etkili ürünleri denemek de en büyük şansım oldu. 


HC OVEX kendini: içeriğindeki aktif bileşenler sayesinde en zor saçlarda bile günler süren yumuşaklık, parlaklık ve kolay tarama sağlar. Saçı ağırlaştırmayan formülü ilk kullanımdan itibaren saç tellerine pürüzsüz bir doku kazandırır; elektriklenmeyen, kontrol edilebilir ve çok daha kolay taranabilir bir saç yapısı meydana getirir. Yıpranmış ve işlem görmüş saçlar için temel bakım ihtiyaçlarını giderir. Nem kayıplarını engelleyerek saç tellerini çevresel etkenlere karşı korur ve kırılmaları önlemeye yardımcı olur. " cümleleri ile tanımlıyor.Ben ürün bana ulaştığı gün büyük bir merakla kullanmaya başladım. Bekletme sürelerim ortalama 5- dk. İlk gün saç diplerime sürme hatası yaptım. Daha sonra ki denemelerimde uçlara daha dikkatli uygulama yaptım.

Kokusu güzel, rahatsız etmiyor. 
Yapısı ne çok katı ne çok sıvı. Tam maske kıvamında denilebilir.

Saçlarımda yarattığı yumuşak etki oldukça güzel. Saç kremi yada sıvı saç açıcılar kullanmandan rahatlıkla açıldı tarama sırasında. Elektriklenme olmuyor bahsedildiği gibi. Ve devam eden uygulamalar sonrasında saçınızın hızlıca iyileştiğini görebiliyorsunuz.

Bitene kadar düzenli kullanacağım bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Hatta HC'nin diğer devam ürünlerini de denemek istiyorum.

Bu yazımda katkısı olan Cadı'nın Kozmetik Kazanı ve HC Hair Care ekibine teşekkürler.

You May Also Like

2 Yorum